Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Jazeera Airways  Jazeera Airways Hakkında


Jazeera Airways, Orta Doğu'nun önde gelen düşük maliyetli havayollarından biridir. 2004 yılında Kuveyt merkezli bir havayolu şirketi olarak kurulan Jazeera Airways, başarılı operasyonları ve kaliteli hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Şirket, Kuveyt Uluslararası Havalimanı'ndan merkezi bir üs olarak faaliyet göstermektedir ve birçok önemli destinasyona uçuşlar düzenlemektedir.

 

Jazeera Airways, bölgesel ve uluslararası seyahat edenler için uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Şirketin filosunda, modern ve konforlu Airbus A320 uçakları bulunmaktadır.

 

Jazeera Airways, çeşitli destinasyonlara uçuşlar düzenlemektedir. Şirketin uçuş ağı, Orta Doğu, Avrupa, Asya ve Afrika'daki popüler şehirleri kapsar. Özellikle, Kuveyt, Dubai, Beyrut, Şam, İstanbul, Kahire, Lizbon, Cidde, Amman gibi önemli noktalara uçuşlar düzenlemektedir. Jazeera Airways, düzenli seferlerinin yanı sıra tatil dönemlerinde ve özel etkinliklerde artan talebi karşılamak için sezonluk uçuşlar da düzenlemektedir.


Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır