Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 En Ucuz Bursa Yenişehir Havalimanı Kalkışlı Uçak Biletleri

 En Ucuz Bursa Yenişehir Havalimanı Varışlı Uçak Biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Bursa Yenişehir Havalimanı Hakkında

Bursa Yenişehir Havalimanı, sanayi ve ekonomi açısından gelişkin olması sebebiyle farklı biçimlerde ve farklı amaçlarla sıklıkla ziyaret edilen Bursa’ya ulaşmak için kullanılan özel bir terminal olması sayesinde yoğun biçimde ziyaretçi karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Bursa uçak bileti seçeneklerini dilediğiniz gibi değerlendirerek Marmara Bölgesi’nin en özel şehirlerinden biri olan Bursa’ya rahatlıkla Türkiye’nin dilediğiniz her noktasından uçuş gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Nerede?

Yenişehir havalimanı, ismini de aldığı Yenişehir bölgesi içerisinde yer almaktadır. Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin, senenin her dönemi sıklıkla ziyaretçi karşılayan noktalarından biri olan Bursa’ya ulaşımın kolaylaşmasının yanında, şehir içi trafiğinin de zorlanmamasını sağlayacak özel bir noktada yer alan Yenişehir Havalimanı’nın, Bursa şehir merkezine uzaklığı toplamda 50 kilometre olarak belirlenmiştir.

Bursa Yenişehir Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Havalimanının şehir merkezine 50 kilometre uzaklıkta olan konumu sebebiyle, merkezden havalimanının bulunduğu noktaya yolculuk yaklaşık 60 ile 90 dakika arasında değişmektedir. Dilediğiniz seçenekler arasından hem bütçe, hem de vakit planlarınıza göre en uygun taşıma araçlarını değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezinden Bursa Yenişehir Havalimanı’na araç transferi ve taksi ile ulaşım sağlanabilmektedir. Aynı zamanda, 80 numaralı otobüs aracılığıyla merkez – havalimanı arasındaki mesafeyi rahatlıkla katedebilirsiniz. Yenişehir Koop ve İnegol Koop minibüslerini değerlendirerek de şehir merkezindeki farklı noktalardan havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Yenişehir havalimanı, oldukça eski bir tarihe dayanan yapıya sahiptir. İlk olarak 1944 yılında inşa edilmiştir ve askeri amaçları karşılaması için özel olarak tasarlanmıştır. Ancak daha sonra, 2000 yılında sivil halka da açılmıştır ve bu tarihten beri Türkiye’nin her noktasından rahatlıkla ulaşılabilir olmuştur. Belirli dönem ve zamanlarda direkt olarak yurt dışı uçuşlarına da ev sahipliği yapmış olan havalimanı, günümüzde yalnızca ulusal uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Bursa uçak bileti satın alma seçeneklerini bulunduğunuz yere, tarihe ve bütçenize göre değerlendirererek kendi programınıza en uygun biçimde seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. THY ve Anadolu Jet seçeneklerinden uçaklarınızı tercih edebilir ve aktarmalı veya aktarmasız uçuşlarla Bursa Yenişehir Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Havalimanı Konumu

Bursa Yenişehir Havalimanı Uçak Firmaları

AJet
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır