Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
0 saat 3 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
199 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Zonguldak Hakkında

Zonguldak otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı bulunan Zonguldak ilinde yer alır. Zonguldak’ın tarihi müzeleri ve var olan maden müzeleri, plaj ve tabiat park ve ormanları ile turizm gelişir durumdadır. TÜİK verilerine göre 2021 yılının tahmini verilerine göre 589.684 nüfusa sahip olduğu bilinir. Doğası ve müzeleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Demiryolu, havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanması mümkündür. Zonguldak otogara hizmet veren pek çok otobüs firmaları olduğu bilinir. Sadece ulusal firmalar değil, ek olarak bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmaları vardır. Bu otobüs firmalarından Zonguldak otobüs bileti alarak aktarmasız bir biçimde yolculuk yapılabilir. Zonguldak otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlar. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Zonguldak şehir merkezi arası 1,5 km’dir.

Belediye Otobüsü

Zonguldak otogarı, Zonguldak şehir merkezine çok yakındır. Bu ulaşım için yürüyüş de tercih edilir. Otogar merkez konumunda olduğu için merkeze giden her otobüs ile ilçe otogarına da ulaşım sağlanır.

Yolcu Servisi

Zonguldak otogarından şehir merkezine çeşitli otobüs firmaları bulunmaktadır. Bu firmaların hizmet kapsamında ise yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmeti ile ulaşım sağlanabilir. Ancak il genelinde yolcu servisi olmadığı da bilgilendirmeler arasındadır.

Minibüs

Zonguldak otogarı Bahçelievler mahallesinde yer alır. Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Şehir içi ve ilçeler arası dolmuşlar 07:00 ile 22:30 saatleri arasında hizmet vererek çeşitli yerlere ulaşım sağlanması mümkündür.

Taksi

Zonguldak otogarı il merkezinde yer alan bir otogardır. Dolayısıyla Zonguldak otogarına ulaşım için ayrı bir araç gerekmemektedir. Otogardan Zonguldak şehir merkezi arası 1,5 km’dir. Zonguldak şehir merkezinden otogara taksi ile 2 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Taksi ücreti ise 30,00 TL’dir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanından Otogara Ulaşım 

Zonguldak Çaycuma Havalimanı ile Zonguldak il merkezi arası 56 km’dir. Yaklaşık olarak 50-57 dakika süren bu yolculuk için çeşitli ulaşım alternatifleri bulunur. Bunlar; taksi, araç kiralama, otobüs ve minibüs hizmetleridir.  Zonguldak Havalimanından şehir merkezine veya otogara gitmek isteyen biri, her 30 dakikada bir kalkan minibüs seferleri ile ulaşılabilir. Son araç 22.00’dır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

3-4 s Zonguldak - Ankara
180 KM 

Ankara Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır