Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
3 saat 28 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Antalya Hakkında

Antalya otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinde yer alır. Antalya, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 2.619.832 nüfusa sahip bir şehirdir. Türkiye’nin özellikle yaz sezonlarında bolca turist ağırladığı şehirlerden biri olan Antalya, doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlayabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Antalya ovasının coğrafi konumu ve jeolojik yapısı nedeniyle şehirde metro ve tren hatları bulunmamaktadır. Ancak hava ve karayolundan direkt otogara ulaşım sağlanabilir. Havayolunu tercih eden biri havalimanına indikten sonra otogara servis ve otobüs hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilir. Ardından otogardan şehir merkezine de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Karayolu ile gelen biri ise özel araç veya otobüsleri tercih edebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Antalya otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Antalya otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Antalya şehir merkezi arası 8,9 km’dir.

Belediye Otobüsü

Antalya otogarı, Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine hareket eden otobüs hatları bulunmaktadır. Bunlar; 526, AC03, B35, B46A hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Antalya otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden servis hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulur. Yolculuk yaptığınız otobüs firmalarının otogardaki gişelerinden yolcu servis imkanı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Antalya otogarı Yeni Doğan Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Minibüs çalışma saatleri 07:20 ile 21.30 arasında olduğu bilinir.

Taksi

Antalya otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine otobüs ve minibüs dışında taksiyle de ulaşım sağlamak mümkündür. Bu ulaşımı 12 dakika gibi bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet bedeli olarak taksi ücreti 116,80 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Viranşehir Hakkında

Viranşehir ilçesi Şanlıurfa iline bağlı olan ve Şanlıurfa il merkezine yaklaşık 92 km mesafede bulunan bir ilçedir. Viranşehir ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Viranşehir Otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Viranşehir Otogarı ile Viranşehir ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Viranşehir ilçesinde ilçe merkezine yakın bir otogar bulunduğu için ilçe merkezinden yola çıkan yolcuların çeşitli ulaşım seçeneklerini değerlendirerek otogara ulaşım sağlamaları kolaydır. İlçe merkezinden otogara gitmek için belediye otobüslerini kullanacak olan yolcular Viranşehir Belediyesi özel halk otobüsleri aracılığıyla otogara ulaşım sağlayabilirler. Ancak otogara giden özel halk otobüslerinin belli sefer saatleri olduğu için yolcuların otogara geç kalmamak adına yola çıkmadan önce otobüslerin sefer saatlerini kontrol etmeleri mühimdir.

Yolcu Servisi

Viranşehir ilçe merkezinden binerek otogara ulaşım sağlamak üzere yolcu servisi rezervasyonu yapan yolcular yolcu servisi aracılığıyla otogara ulaşım sağlayabilirler. Yolcu servisi rezervasyonu olmayan yolcular yolcu servisi hizmetinden yararlanamayacağı için yolcuların rezervasyon yapmayı unutmamaları mühimdir. Servis rezervasyonu yapmak isteyen yolcuların ilgili otobüs firmasını arayarak gerekli tüm bilgileri yetkililere iletmeleri gerekir. Yolcu servisi rezervasyonu oluşturan yolcuların servise binmek istedikleri noktadan servise binerek herhangi bir aktarma yapmaya ve ücret ödemeye gerek kalmadan otogara ulaşım sağlamaları mümkündür. 

Minibüs

Viranşehir ilçe merkezindeki minibüs duraklarından hareket eden otogar minibüslerini kullanan yolcular otogara ulaşım sağlayabilirler. İlçe merkezi ile otogar arasındaki mesafe kısa olduğu için minibüsle yapılan yolculukların kısa sürdüğünü söylemek mümkündür. Ancak yolcuların her türlü ihtimale karşı evden erken ayrılmaları ve yola çıkmadan önce otogar minibüslerinin sefer saatlerini öğrenmeleri gerekir. Otogar minibüsleri ile ek bir aktarma yapmaya gerek kalmadığı için planlı şekilde hareket eden yolcuların tam zamanında otogara ulaşım sağlayacakları söylenebilir.

Taksi

Viranşehir ilçe merkeziyle Viranşehir Otogarı arasında yaklaşık 1,1 km mesafe bulunur. Viranşehir ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 1 dakikadır. Viranşehir ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 25 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

15-17 s Viranşehir - Antalya
900 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır