Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
540 km
Yaklaşık Sefer Süresi
9-11s
En Son Satış
0 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
450 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kayseri Hakkında

Kayseri, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir il ve aynı zamanda ilin merkezi konumunda bir şehirdir. Tarihi zenginlikleri, kültürel mirası, sanayi potansiyeli ve turistik yerleri ile dikkat çeker. Kayseri, tarihi İpek Yolu'nun önemli duraklarından biri olmuştur.  Kayseri otogarı ile şehrin Şeker mahallesinde yer almaktadır. Kayseri otogarı ile Kayseri il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kayseri şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kayseri şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kayseri ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için "Otogar" durağından geçen 900 ve 902 numaralı hatları kullanabilirsiniz. 

Tramvay 

Kayseri ilinde kullanıma açık olan tramvay ulaşım hizmeti bulunmaktadır. Kayseri şehir merkezinden hareket eden tramvaya binildikten sonra Selimiye Durağı'nda inip yaklaşık 500 metre yürüyerek Kayseri Otogarı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Kayseri otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Kayseri Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Kayseri şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Kayseri'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Kayseri otogarı ile Kayseri il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Kayseri otogarından binilen taksinin Kayseri il merkezine ulaşım ücreti 132 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

 

Uşak Hakkında

Uşak otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Uşak ilinde yer alır. Şubat 2021 TÜİK verilerine göre il nüfusu 369.433 olarak bilinir. Yöresel lezzetlerinden biri olan tarhanası ile tanınan bu şehre ulaşım için pek çok şekilde sağlanabilir. Havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ulaşım için kolaylıktır. Ek olarak bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Uşak otobüs bileti alınması gereklidir. Uşak otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Uşak şehir merkezi arası 1,8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Uşak otogarı, Uşak şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Direkt otogara olmayan otobüs hatları otogar yakınından geçer. Bu hatlar, 12, 22, 23, 25 hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Uşak otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi olmadığı bilinir. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmeti bulunabilir. Bu hizmette firmaya göre değişim gösterir.

Minibüs

Uşak otogardan şehir merkezine giden minibüs bulunmamaktadır. Ancak, Uşak otogarından yerel belediye kapsamında hizmet veren minibüsler ile Uşak ilinin ilçelerine ve mahallelerine ulaşım kolaylığı sağlanır.

Taksi

Uşak otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Uşak otogarının şehir merkezinde de pek çok yere yakın olması ulaşım kolaylıklarındandır. Uşak otogar ile Uşak şehir merkezi arası 1,8 km olarak bilinir. Uşak şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 2 veya 5 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 28,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Uşak Havalimanından Otogara Ulaşım 

Uşak Havalimanı ile Uşak il merkezi arası Gazi Bulvarı yolu üzerinden 7,3 km’dir. Uşak Havalimanı, Uşak otogarına ise D300 ve E96 yolu üzerinden 8,4 km’dir. Havalimanı güzergahı yaklaşık olarak 12 dakika süren bir yolculuk ile tamamlanabilir. Bu ulaşım için çeşitli ulaşım alternatifleri bulunuyordu ancak 2011 yılında sivil uçuşa kapatılarak sadece askeri havalimanı olarak kullanılmaktadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

9-11 s Uşak - Kayseri
540 KM 

Kayseri Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır