Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
3 saat 3 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
129 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Afyon Hakkında

Afyon otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Afyon ilinde yer alır. Bir diğer ismi olan Afyonkarahisar şehrinin TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 747.555 nüfusa sahip bir şehirdir. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile gelişen bir şehirdir. Yöresel lezzetleri Türkiye genelinde talep gören lezzetlerdendir. Bunlar; kaymak, sucuk, lokum, haşhaş, kaymaklı ekmek kadayıfı, et ve et ürünleri, şekerleme ürünleri olarak bilinir. Dolayısıyla Afyon iline gelen biri hem şekerlemelerinden hem de turistik yapısından dolayı ilgi çekicidir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Afyon otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Afyon otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Afyon şehir merkezi arası 7,1 km’dir.

Belediye Otobüsü

Afyon otogarı, Afyon şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bunlar; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 26, 27 numaralı hatlar otogara ulaşımı sağlar.

Yolcu Servisi

Afyon otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti bulunabilir. Aldığınız otobüs bileti ile otogara ulaşım sağlayarak ardından eğer varsa şehir merkezine de ulaşmak mümkündür.

Minibüs

Afyon otogarı Güvenevler Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Ayrıca, otogardan şehre bağlı olan ilçelere, mahallelere ulaşım sağlanır. Otogardan şehir merkezine giden minibüsler şehrin farklı alanlarına da belediye otobüslerine ek olarak ulaşımı sağladığı bilinir.

Taksi

Afyon otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Afyon otogardan şehir merkezine taksi ile 9 dakikada 86,00 TL ödeyerek ulaşımın sağlanması mümkündür.

Uşak Hakkında

Uşak otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Uşak ilinde yer alır. Şubat 2021 TÜİK verilerine göre il nüfusu 369.433 olarak bilinir. Yöresel lezzetlerinden biri olan tarhanası ile tanınan bu şehre ulaşım için pek çok şekilde sağlanabilir. Havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ulaşım için kolaylıktır. Ek olarak bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Uşak otobüs bileti alınması gereklidir. Uşak otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Uşak şehir merkezi arası 1,8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Uşak otogarı, Uşak şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Direkt otogara olmayan otobüs hatları otogar yakınından geçer. Bu hatlar, 12, 22, 23, 25 hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Uşak otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi olmadığı bilinir. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmeti bulunabilir. Bu hizmette firmaya göre değişim gösterir.

Minibüs

Uşak otogardan şehir merkezine giden minibüs bulunmamaktadır. Ancak, Uşak otogarından yerel belediye kapsamında hizmet veren minibüsler ile Uşak ilinin ilçelerine ve mahallelerine ulaşım kolaylığı sağlanır.

Taksi

Uşak otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Uşak otogarının şehir merkezinde de pek çok yere yakın olması ulaşım kolaylıklarındandır. Uşak otogar ile Uşak şehir merkezi arası 1,8 km olarak bilinir. Uşak şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 2 veya 5 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 28,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Uşak Havalimanından Otogara Ulaşım 

Uşak Havalimanı ile Uşak il merkezi arası Gazi Bulvarı yolu üzerinden 7,3 km’dir. Uşak Havalimanı, Uşak otogarına ise D300 ve E96 yolu üzerinden 8,4 km’dir. Havalimanı güzergahı yaklaşık olarak 12 dakika süren bir yolculuk ile tamamlanabilir. Bu ulaşım için çeşitli ulaşım alternatifleri bulunuyordu ancak 2011 yılında sivil uçuşa kapatılarak sadece askeri havalimanı olarak kullanılmaktadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

2-3 s Uşak - Afyon
120 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır