Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
1 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
60 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çorum Hakkında

Çorum otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde orta Karadeniz bölümünde bulunan Çorum ilinde yer alır. Çorum, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 524,130 nüfusa sahip bir şehirdir. Çorum leblebisi ile ünlüdür. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile Karadeniz turu yapan kişilerin de gittikleri bir şehirdir. Örneğin Çorum şehrine müze gezisi için gelen biri pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Karayolundan gelirken özel araç veya otobüs seçenekleri ile seyahat edilebilir. Otobüs ile gelenler için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Çorum otobüs bileti alınması yeterlidir. Çorum otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Çorum şehir merkezi arası 3,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Çorum belediye otobüsleri 06:30 ile 23:30 arasında hizmet vermektedir. Çorum otogarı, Çorum şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmış olmasından dolayı direkt şehir merkezine gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, şehir merkezinin yakınından geçen güzergahlar ile otogara ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Örneğin; 9 numaralı belediye otobüsü ile bu yolculuk tamamlanabilir.

Yolcu Servisi

Çorum otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait bir yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Fakat, şehre gelirken tercih edilen otobüs firmanızın yolcu servis imkanı olabilir. Bunun için servis ile şehir merkezine servis ile gitmek için firmanızın otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. 

Minibüs

Çorum otogarı Çepni Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için belediye otobüslerine ek olarak minibüsler tercih edilebilir. Bu ulaşım için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Ayrıca, Çorum iline bağlı olan ilçelere de minibüs imkanı bulunmaktadır. 

Taksi

Çorum otogarı il merkezine çok yakın bir konumda yer almaktadır. Çorum otogardan şehir merkezine taksi ile 4 dakikada 43,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Sungurlu Hakkında

Sungurlu ilçesi Çorum iline bağlı olan ve Çorum il merkezine yaklaşık 72 km mesafede bulunan bir ilçedir. Sungurlu ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Sungurlu otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Sungurlu otogarıyla Sungurlu ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Sungurlu ilçe merkezinden hareket eden belediye otobüsleriyle otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Sungurlu ilçesinde ilçe merkezine yakın olan bir otogar bulunduğu için yolcuların otogara yakın bir durakta inerek otogara kısa süre yürüdükten sonra ulaşım sağlamaları da mümkündür. Bunun için otogara yakın duraklara uğrayan ve otogar güzergahına giden belediye otobüsleri kullanılmalıdır. İlçe merkezinden otogara ulaşım sağlayacak olan yolcuların fazla zahmet çekmeyeceğini söylemek mümkün olsa da belediye otobüsüyle yapılan yolculuklarda ulaşım süresi tahmini süreyi aşabileceği için yolcuların otobüslerin sefer saatlerini kontrol ederek yola çıkmaları tavsiye edilir.

Yolcu Servisi

Sungurlu ilçe merkezinden hareket ederek Sungurlu otogarına kısa süre içinde ulaşım sağlayan yolcu servisleri, otogara ulaşım için en mantıklı seçenektir. Zira yolcu servisi hizmeti yolculara ücretsiz sunulan bir hizmettir. Aynı zamanda toplu taşıma aracı olmasına rağmen belediye otobüsü ya da minibüs gibi zaman zaman aktarmalı değil her zaman aktarmasız olarak ulaşım sağlar. İlçe merkezinde bulunan otobüs yazıhanelerinin önünden hareket eden yolcu servisleri yolcuların evlerinin önüne kadar gider. Bu sayede yolcuların yolcu servisinin hareket noktasına kadar gitmesine ve servise hareket noktasından binmesine gerek kalmaz.

Minibüs

Sungurlu ilçe merkezindeki otogar minibüsleri ile ilçe merkezinden otogara kısa süre içinde ulaşım sağlanabilir. Minibüs kullanmak isteyen yolcular otogar minibüslerinin sefer saatlerini öğrendikten sonra ilçe merkezindeki minibüs duraklarından otogar minibüslerine binerek otogara gidebilirler.

Taksi

Sungurlu ilçe merkeziyle Sungurlu otogarı arasında yaklaşık 1,6 km mesafe bulunur. Sungurlu ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 5 dakikadır. Sungurlu ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

2-3 s Sungurlu - Çorum
120 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır