Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
60 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1-2s
En Son Satış
3 saat 35 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
220 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Orhangazi Hakkında

Orhangazi ilçesi Bursa iline bağlı olan ve Bursa il merkezine yaklaşık 48 km mesafede bulunan bir ilçedir. Orhangazi ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Orhangazi otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Orhangazi otogarıyla Orhangazi ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Orhangazi ilçesinden yola çıkarak otogara ulaşım sağlayacak olan yolcuların otogara giden otogar otobüslerine binmeleri yeterlidir. Zira ilçe merkezinde yaşayanların otogara gitmek için en sık tercih ettikleri toplu taşıma araçlarının başında belediye otobüsleri gelir. Ancak ilçe merkeziyle otogar arasındaki mesafe kısa olduğundan yalnızca küçük bir çantayla seyahat edecek olan yolcuların otogara giderken herhangi bir toplu taşıma aracı ya da taksi kullanmaları gerekmez. Zira ilçe merkezinden yürüyerek yola çıkan yolcular da otogara kısa süre içinde ulaşım sağlayabilirler.

Yolcu Servisi

Orhangazi ilçe merkezindeki otobüs yazıhanelerinin önünden hareket eden ve yolcuların bulundukları noktaya giden yolcu servisleriyle ilçe merkezinden otogara kolaylıkla ulaşılabilir. Yolcuların yola çıkmadan önce yolcu servisi talebi oluşturmaları ve gerekli tüm bilgileri firma yetkililerine iletmeleri gerekir. Zira bilgileri alınmayan ve servise nereden bineceği bilinmeyen bir yolcuya son anda servis tahsis edilemez. Yolcu servisi hizmeti otobüs bileti alan yolcuların tamamen ücretsiz olarak faydalanabildiği bir hizmet olduğu için birçok yolcu tarafından sıkça tercih edildiğini söylemek mümkündür. Yolcu servisi talebi oluşturan yolcular herhangi bir aktarma yapmaksızın ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlayabilirler.

Minibüs

Orhangazi ilçe merkezinde belediye otobüslerinin yanı sıra otogara direkt ulaşım sağlayan halk minibüsleri de bulunur. Minibüsle otogara ulaşım sağlamak için yolcuların otogar güzergahındaki minibüs duraklarından otogar minibüslerine binmeleri yeterlidir.

Taksi

Orhangazi ilçe merkeziyle Orhangazi otogarı arasında yaklaşık 450 m mesafe bulunur. Orhangazi ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi yalnızca 1 dakikadır. Orhangazi ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 25 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

60 KM 

Sabiha Gökçen Havaalanı Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır