Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1260 km
Yaklaşık Sefer Süresi
21-23s
En Son Satış
3 saat 13 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bursa Hakkında

Bursa otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinde yer alır. Bursa, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 3.147.818 nüfusa sahip şehirdir. Şehirde bulunan jeolojik yapılar ile turistler tarafından da sıklıkla özellikle kış mevsimlerinde tercih edilen bir yerdir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Havayolu ile gelen biri Yenişehir havalimanına gelir ve otobüs veya minibüsler ile Bursa otogara ulaşabilir. Tren ile gelen biri ise Büyükorhan sınırları içerisindeki Piribeyler durağına gelerek ardından otobüslerle Bursa otogara ulaşabilir. Denizyolu ile feribotlarla gelenler ise yine Bursa otogara aktarmalı yolculuk yapmaları gerekir. Karayolundan da otobüs veya özel araç ile seyahat edilebilir. Otobüs ile seyahat etmek için Bursa otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Bursa otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bursa şehir merkezi arası 8,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bursa otogarı, Bursa şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Gelişmiş bir şehir olma sebebiyle ulaşım da oldukça koladır. Bu sebeple direkt otogardan şehir merkezine gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bu hatlar, 17, 38, 91 91/G ve 96 hatlarıdır. 

Metro 

Bursa şehrinin yüksek nüfusu için şehir içindeki ulaşımda kolaylaştırılmıştır. Bu ulaşımlar için metro da alternatifler arasında bulunmaktadır. Bursa M1 ile otogardan şehir merkezine ulaşılabilir.

Tramvay

T2 tramvay hattı otogardan şehir merkezine ulaşımı sağlar.

Yolcu Servisi

Bursa otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulduğu bilinir.

Minibüs

Bursa otogarından şehir merkezine ulaşmak için Kent Meydanı minibüsleri tercih edilebilir. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine minibüslerin hareket yeri sorulabilir.

Taksi

Bursa otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bursa otogardan şehir merkezine taksi ile 11 dakikada 84,70 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Feribot

Bursa’ya İstanbul Kadıköy ve Yenikapı’dan Bursa Güzelyalı iskelesine feribot ile ulaşmak mümkündür. Feribot ile şehre gelen biri, Bursa otogara otobüs ve minibüslerle ulaşabilir. 

Muş Hakkında

Muş otogarı şehir merkezine oldukça yakın konumlanmıştır. Muş şehir merkezinde bulunanlar için otogara yürüyerek ulaşmak bir seçenektir. Muş şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşanlar için şehir merkezinden otogara yürümek hangi merkezi noktada bulunduğunuza ve yürüme temponuza göre değişmekle birlikte ortalama 20 dakika sürer. Otogara daha yakın merkezi noktada bulunanlar için süre daha da kısalacaktır. Şehir merkezinden otogara yürümek istemeyen veya otogara biraz daha uzak merkezde bulunan yolcular ise merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilir.

Şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Muş iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Muş Belediyesi şehir içi ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır.  Muş şehir merkezi ana duraklarından ve şehrin işlek caddelerinden geçen otogar istikametindeki minibüsler ile pratik şekilde merkezden veya çevre mahallerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Muş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğunun merkezdeki bilet satış ofislerinde servis araçları bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış ve yerini öğrenerek merkezdeki servis aracına gidebilir ve oradan kalkan servis aracıyla otogara ücretsiz şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Muş ilinin hemen her noktasında şehir içi ulaşım sağlayan minibüsler bulunmaktadır. Muş şehir merkezinden veya Muş’un Korkut, Hasköy, Malazgirt gibi ilçelerinden ve Ağaçlık Köyü, Cevizlidere Köyü, Alaniçi Köyü gibi birçok köy ve ilçelerden otogara direkt ve aktarma yapılarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Muş otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 2 kilometredir. Muş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 4 -5 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Muş otogarı ve şehir merkezi arası taksi ücreti 30 TL’dir.

Muş Sultan Alparslan Havalimanından Otogara Ulaşım

Muş Sultan Alparslan Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 15 kilometredir. HAVAŞ, Muş Sultan Alparslan Havalimanından otogara veya şehir merkezine servis otobüsleriyle ulaşım hizmeti vermektedir. Havalimanından indikten sonra HAVAŞ servis otobüslerine binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 160 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

21-23 s Muş - Bursa
1260 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır