Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
0 saat 36 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
390 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Antalya Hakkında

Antalya otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinde yer alır. Antalya, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 2.619.832 nüfusa sahip bir şehirdir. Türkiye’nin özellikle yaz sezonlarında bolca turist ağırladığı şehirlerden biri olan Antalya, doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlayabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Antalya ovasının coğrafi konumu ve jeolojik yapısı nedeniyle şehirde metro ve tren hatları bulunmamaktadır. Ancak hava ve karayolundan direkt otogara ulaşım sağlanabilir. Havayolunu tercih eden biri havalimanına indikten sonra otogara servis ve otobüs hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilir. Ardından otogardan şehir merkezine de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Karayolu ile gelen biri ise özel araç veya otobüsleri tercih edebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Antalya otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Antalya otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Antalya şehir merkezi arası 8,9 km’dir.

Belediye Otobüsü

Antalya otogarı, Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine hareket eden otobüs hatları bulunmaktadır. Bunlar; 526, AC03, B35, B46A hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Antalya otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden servis hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulur. Yolculuk yaptığınız otobüs firmalarının otogardaki gişelerinden yolcu servis imkanı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Antalya otogarı Yeni Doğan Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Minibüs çalışma saatleri 07:20 ile 21.30 arasında olduğu bilinir.

Taksi

Antalya otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine otobüs ve minibüs dışında taksiyle de ulaşım sağlamak mümkündür. Bu ulaşımı 12 dakika gibi bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet bedeli olarak taksi ücreti 116,80 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Marmaris Hakkında

Marmaris, Türkiye’nin Ege Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Muğla iline bağlı 13 ilçeden birisidir. Marmaris ilçesini ziyaret etme fırsatı bulursanız, bu ilçede çeşitli lokasyonlara gidebilmek için pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır.

Marmaris otogarı, ilçe merkezine yakın mesafede yer almaktadır. Ulusal Egemenlik caddesi ve D400 yolu üzerinden 1,5 kilometrelik bir yürüyüş sonrası otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Bu yürüyüş ortalama olarak 20 dakikanızı alacaktır. Ancak; otogara gitmenin daha hızlı yolları da mevcuttur.

Belediye otobüsü ya da minibüs gibi toplu taşıma alternatifleri ile kolay bir şekilde ilçe otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu toplu taşıma alternatiflerinin ücretleri de ekonomik olduğu için ilçe içerisinde sıkça tercih edilen alternatiflerdir.

Marmaris ilçe merkezinde bulunduğunuz konuma taksi çağırabilir, taksi aracılığı ile hızla Marmaris otogarına geçiş yapabilirsiniz. Tüm bu ulaşım seçeneklerinin dışında, otobüs firmalarının kendi müşterileri için sağladığı ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanabilir, kolay bir şekilde otogara geçiş yapabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri aracılığı ile Marmara ilçesi içerisinde isterseniz otogara, isterseniz ilçe içerisinde herhangi bir konuma kolay bir şekilde gidebilirsiniz. 1-1, 1-43, 1-47, 48-5 ve 48-11 numaralı belediye otobüs hatları ile Marmaris ilçesi içerisinde dilediğiniz konuma kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmalarının pek çoğu tarafından verilen yolcu servisi hizmeti, ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat; yolcu servisi hizmetini tüm otobüs firmaları sağlamamaktadır. Bu sebeple, otobüsünüzün hareket saatinden önce, müşterisi olduğunuz otobüs firması ile görüşerek yolcu servisi hizmeti verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Marmaris otogarına pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüslerin, Marmaris otogarına düzenli seferleri bulunmaktadır. S.S. 54 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile komşu ilçelere ve Muğla il merkezine de gidebilirsiniz.

Taksi

Marmaris otogarı, Marmaris ilçe merkezine 1,6 kilometre mesafede yer almaktadır. 1,6 kilometrelik bu mesafeyi taksi ile oldukça hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bu mesafeyi taksi ile ortalama 2 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 1,6 kilometrelik mesafe için ödeyeceğiniz taksi ücreti ise ortalama olarak 30,00 TL tutarındadır. 

Feribot

Marmaris ilçesi içerisinde çeşitli noktalara gidilebilen feribot seferleri bulunmaktadır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

5-6 s Marmaris - Antalya
300 KM 

Antalya Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır