Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
2 saat dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Giresun Hakkında

Giresun, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan bir şehirdir. Giresun, tarihi, doğal güzellikleri, kültürel değerleri ve lezzetli yemekleri ile ünlü bir şehirdir. Zengin tarihi, doğal güzellikleri, yöresel el sanatları ve yemekleri, festivalleri ve Karadeniz kültürüyle her yıl birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Giresun otogarı ile şehrin Teyyaredüzü mahallesinde yer almaktadır. Giresun otogarı ile Giresun il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 3,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Giresun şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Giresun şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 3. Ve 4. Güzergahta ilerleyen belediye otobüsleri ile Giresun otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Giresun otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Giresun Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Giresun Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Giresun şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Giresun'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Giresun otogarı ile Giresun il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 3,5 km’dir. Giresun otogarından binilen taksinin Giresun il merkezine ulaşım ücreti 45 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Malatya Hakkında

Malatya otogarı (MAŞTİ), Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde şehrin önemli noktalarından biri olan Ankara Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Malatya otogarına şehir merkezinden ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneklerini kullanarak kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, trambüs, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara ulaşmak mümkündür. Ayrıca Malatya şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Malatya iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Malatya şehir merkezinden kalkan veya merkezi noktalardan geçen ve otogar yönüne giden otobüs hatlarına binerek merkezden otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 152, 2A, 2D, 2E, 13B, 21A, 21B numaralı otobüs hatlarına Merkez Durak Soykan Parkı, İnönü Caddesi, MYO Önü, Y. Devlet Hastanesi Önü, Yaşam Merkezi Önü, Taner Kız Öğrenci Yurdu, Sanayi Kavşağı gibi merkezi yerlerden binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 2C Turgut Özal Üniversitesi Kampüsü – Sevgi Evleri – MAŞTİ,  otobüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Trambüs

Malatya şehir merkezinde MAŞTİ otogar ile İnönü Üniversitesi arası ulaşım hizmeti sunan trambüs bulunmaktadır. Size en yakın trambüs durağından 81 numaralı trambüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Malatya otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının merkezdeki yazıhanesine gidebilir ve oradan kalkan servis aracı ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Sabah erken saatlerde hareket edip gün boyu şehir içi ulaşımı sağlayan minibüs seçeneği ile şehir merkezinden, ilçelerinden ve çevre mahallerden pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi alanlarını dolaşan minibüslere birçok merkezi noktadan binmek mümkündür.

Taksi

Malatya otogarı şehir merkezine yaklaşık 7 kilometre uzaklıktadır. Malatya şehir merkezinden hızlı ve konforlu şekilde otogara ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 10 – 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Malatya şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 80 TL’dir.

Malatya Havalimanından Otogara Ulaşım

Malatya Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. Malatya Havalimanı ve otogar arası HAVAŞ servis otobüsü bulunmadığı için Malatya Belediyesi tarafından işletilen Malatya Meydan Turizm servis araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca havalimanından araç kiralayarak veya taksi seçeneği kullanılarak otogara ulaşmak mümkündür. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Malatya - Giresun
660 KM 

Giresun Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır