Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
0 saat 2 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Kütahya Hakkında

Kütahya otogarı şehir merkezinden çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kütahya şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kütahya şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kütahya şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kütahya iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağalabilirler.

Belediye otobüsü

Kütahya şehir merkezinden otogara belediye otobüsleri ile ulaşmak için merkezden geçen otogar istikametindeki otobüs hatlarına binmeniz gerekir. Kütahya merkezden kalkan veya merkezi noktalardan geçen otogar yönüne doğru giden belediye otobüsleri hat ve güzergahları ise şöyledir; 7A Merkez Kampüs – Otogar, 9 Okmeydanı - Otogar, 14 Domaniçler Pet. – Barışpınar Bul. – Hilal Kent Mahallesi, 15 Dominiçler Pet. – Kümaş, 20 Demirciören - Otogar, 26 ve 27 Zafertepe – Otogar hatları ile merkez ve merkezi bölgelerden otogara direkt ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Kütahya otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek Dumlupınar, Hisarcık, Emet ve Gediz gibi şehir merkezine yayılan otobüs firmasının bilet satış ofislerine gidebilir ve oradan kalkan servis araçları ile ücretsiz şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Kütahya şehir merkezinden veya Kütahya’nın Dumlupınar, Emet, Hisarcık, Gediz, Domaniç gibi birçok ilçesinden otogara ulaşmak için otobüslere alternatif olarak minibüs seçeneği kullanılabilir. Sabah erken saatlerde hareket edip gece ayrısına kadar ulaşım hizmet veren minibüsler ile çevre mahalle ve bölgelerden pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Kütahya şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 4,5 kilometredir. Kütahya şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 6 – 9 dakika içerisinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Kütahya şehir merkezi ve otogar arsı taksi ücreti 55 TL’dir.

Kütahya Zafer Havalimanından Otogara Ulaşım

Kütahya Zafer Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 45 kilometredir. Zafer Havalimanı içinde HAVAŞ servis otobüsleri bulunmaktadır. HAVAŞ servis otobüsleri ile otogar veya şehir merkezine direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından araç kiralayabilir ya da taksi seçeneği ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

5-6 s Kütahya - İzmir
300 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır