Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
3 saat 4 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
550 TL
Günlük Sefer Sayısı
1 sefer
Popüler Otobüs Firması

Patnos Hakkında

Patnos, Türkiye'nin doğu kesiminde yer alan bir ilçedir. Ağrı ilinin güneybatısında konumlanmaktadır. Patnos'un tarihi, M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Bölge, tarih boyunca Urartu, Med, Pers, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi farklı medeniyetlerin egemenliği altına girmiştir. Bu nedenle ilçede tarihi eserler ve kalıntılar bulunmaktadır. Patnos'un doğal güzellikleri arasında ise Ağrı Dağı, Diyadin Çayı ve Tendürek Dağı yer almaktadır. Ağrı Dağı, ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır ve Türkiye'nin en yüksek dağıdır. Dağcılık, kış sporları ve doğa yürüyüşleri için ideal bir bölgedir.

Patnos otogarı ilçenin Atatürk mahallesinde yer almaktadır.  Patnos otogarı ile Patnos ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 3,6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Patnos ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve ilçe merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Patnos ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur.   Patnos ilçe merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. İlçenin belediyesine ulaşarak Patnos otogarından ilçe merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Patnos otogarından, Patnos ilçe merkezine ulaşım sağlayarak bazı otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Patnos ilçe merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Patnos ilçesi otogarından (terminaline) ilçe merkezine giden minibüsler ile ilçe içi ulaşım sağlanmaktadır.   Patnos otogarından ilçe merkezine giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından kalkan minibüsler numaralandırılmamıştır.   Patnos ilçesinde bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan ilçe merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan ilçe merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Patnos otogarı ile Patnos ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 3,6 km’dir.   Patnos otogarından binilen taksinin Patnos ilçe merkezine ulaşım ücreti 46 TL’dir. Otogar ile ilçe merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Kars Hakkında

Kars otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Kars şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kars şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kars şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kars iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Kars Belediyesi şehir içi ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Kars şehir merkezinin duraklarından ve Kars ilçelerinden otogara özel halk otobüsleriyle kolay şekilde ulaşmak mümkündür. Cumhuriyet Caddesi, İsmet İnönü Caddesi, Halit Paşa Caddesi gibi merkezi caddelerde ve birçok büyük mahallede durakları bulunan otogar istikametindeki özel halk otobüslerine binilerek merkezden otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Kars otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu Kars şehir merkezinden otogara ulaştıran servis aracı bulundurmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gidebilir ve oradan kalkan servis aracına binerek otogara ulaşmak mümkündür. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış noktalarını öğrenebilir ve servis aracına ulaşım sağlayıp oradan otogara ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Kars şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan ve otogar istikametinde giden minibüsler ile otogara ulaşmak mümkündür. Ayrıca minibüsler ile Kars’ın Arpaçay, Digor, Bozkale, Kümbetli ve Susuz gibi birçok ilçesi ve köylerden de otogara ulaşan minibüs bulabilirsiniz. Sabah erken saatlerde hareket eden ve gece yarısına kadar ulaşım hizmeti veren minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Kars şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Şehir merkezine ulaştıktan sonra taksi ile otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşım sağlanabilir. Şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler tahmini 7 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Kars şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 70 TL’dir.

Kars Harakani Havalimanından Otogara Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 10 kilometredir. Kars Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ servis otobüsleri bulunmamaktadır. Kars Havalimanından Kars Belediyesi havalimanı şehir içi servisi otobüsüne binerek otogar veya şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından araç kiralayarak veya taksi seçeneği kullanarak otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

5-6 s Kars - Patnos
300 KM 

Patnos Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır