Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
960 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16-18s
En Son Satış
0 saat 32 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
900 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Avrupa Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Kahramanmaraş Hakkında

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara çeşitli ulaşım araçları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise havalimanından otogara ulaşım araçları ile rahat şekilde ulaşabilmektedir.

Belediye Otobüsü

Kahramanmaraş şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar yönündeki belediye otobüsleri ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Kalesi, Şekerdere Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı ve Karasu Bulvarı gibi merkezi noktalardan otogar güzergahında olan otobüslere binilebilir. 32/B No’lu Hacı Mustafa Mahallesi – KSÜ Avşar, 60 No’lu Şehir Merkezi – Şekeroba otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş Belediyesi şehir içi ulaşımı halk otobüsleri ile de sağlamaktadır. Kahramanmaraş otogar yönünde olan halk otobüsü hatları ise şöyledir; H11 Sosyal Bilimler Lisesi – Otogar, H24 Binevler Cuma Pazarı – Otogar, H26 Hasancıklı Mahallesi – Otogar, H33 Güneşevler – Otogar.

Yolcu Servisi

Kahramanmaraş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış yeri ve saati hakkında bilgi alınabilir. Bilet adlığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracına binilerek otogara ulaşım sağlanabilir.

Minibüs

Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüslere alternatif olarak minibüs seçeneği mevcuttur. Kahramanmaraş şehir merkezinden veya Afşin, Elbistan, Göksün ve Türkoğlu gibi ilçe ve köylerden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine yaklaşık 4 kilometre uzaklıktadır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 10 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 35,50 TL’dir.

Kahramanmaraş Havalimanından Otogara Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 7 kilometredir. Havalimanı içerisinde HAVAŞ servis otobüsleri bulunmasa da Kahramanmaraş Belediyesi Havalimanı otobüsleri ile kolay şekilde şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Belediyesi tarafından duyurulan 0534 593 90 99 telefon numarasını Havalimanına gitmeden önce arayarak bilgi alabilir ve size belediye tarafından servis sağlanabilir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 56,50 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

960 KM 

İstanbul Avrupa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır