Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
780 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13-15s
En Son Satış
1 saat 22 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Antalya Hakkında

Antalya otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinde yer alır. Antalya, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 2.619.832 nüfusa sahip bir şehirdir. Türkiye’nin özellikle yaz sezonlarında bolca turist ağırladığı şehirlerden biri olan Antalya, doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlayabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Antalya ovasının coğrafi konumu ve jeolojik yapısı nedeniyle şehirde metro ve tren hatları bulunmamaktadır. Ancak hava ve karayolundan direkt otogara ulaşım sağlanabilir. Havayolunu tercih eden biri havalimanına indikten sonra otogara servis ve otobüs hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilir. Ardından otogardan şehir merkezine de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Karayolu ile gelen biri ise özel araç veya otobüsleri tercih edebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Antalya otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Antalya otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Antalya şehir merkezi arası 8,9 km’dir.

Belediye Otobüsü

Antalya otogarı, Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine hareket eden otobüs hatları bulunmaktadır. Bunlar; 526, AC03, B35, B46A hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Antalya otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden servis hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulur. Yolculuk yaptığınız otobüs firmalarının otogardaki gişelerinden yolcu servis imkanı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Antalya otogarı Yeni Doğan Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Minibüs çalışma saatleri 07:20 ile 21.30 arasında olduğu bilinir.

Taksi

Antalya otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine otobüs ve minibüs dışında taksiyle de ulaşım sağlamak mümkündür. Bu ulaşımı 12 dakika gibi bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet bedeli olarak taksi ücreti 116,80 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Kahramanmaraş Hakkında

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara çeşitli ulaşım araçları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise havalimanından otogara ulaşım araçları ile rahat şekilde ulaşabilmektedir.

Belediye Otobüsü

Kahramanmaraş şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar yönündeki belediye otobüsleri ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Kalesi, Şekerdere Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı ve Karasu Bulvarı gibi merkezi noktalardan otogar güzergahında olan otobüslere binilebilir. 32/B No’lu Hacı Mustafa Mahallesi – KSÜ Avşar, 60 No’lu Şehir Merkezi – Şekeroba otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş Belediyesi şehir içi ulaşımı halk otobüsleri ile de sağlamaktadır. Kahramanmaraş otogar yönünde olan halk otobüsü hatları ise şöyledir; H11 Sosyal Bilimler Lisesi – Otogar, H24 Binevler Cuma Pazarı – Otogar, H26 Hasancıklı Mahallesi – Otogar, H33 Güneşevler – Otogar.

Yolcu Servisi

Kahramanmaraş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış yeri ve saati hakkında bilgi alınabilir. Bilet adlığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracına binilerek otogara ulaşım sağlanabilir.

Minibüs

Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüslere alternatif olarak minibüs seçeneği mevcuttur. Kahramanmaraş şehir merkezinden veya Afşin, Elbistan, Göksün ve Türkoğlu gibi ilçe ve köylerden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine yaklaşık 4 kilometre uzaklıktadır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 10 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 35,50 TL’dir.

Kahramanmaraş Havalimanından Otogara Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 7 kilometredir. Havalimanı içerisinde HAVAŞ servis otobüsleri bulunmasa da Kahramanmaraş Belediyesi Havalimanı otobüsleri ile kolay şekilde şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Belediyesi tarafından duyurulan 0534 593 90 99 telefon numarasını Havalimanına gitmeden önce arayarak bilgi alabilir ve size belediye tarafından servis sağlanabilir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 56,50 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

13-15 s Kahramanmaraş - Antalya
780 KM 

Antalya Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır