Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1080 km
Yaklaşık Sefer Süresi
18-20s
En Son Satış
3 saat 34 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
980 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, Türkiye'nin güneydoğu bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Fırat Nehri'nin doğu kıyısında, Tigris Nehri'nin batısında, Mezopotamya'nın en verimli toprakları üzerinde kurulmuştur. Şehrin tarihi M.Ö. 3000'lere kadar uzanır ve tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Diyarbakır otogarı ile şehrin Talaytepe mahallesinde yer almaktadır. Diyarbakır otogarı ile Diyarbakır il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 7 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Diyarbakır şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Diyarbakır şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Diyarbakır şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen AZ, E1, F7, P1 numaralı belediye otobüsleri ile Diyarbakır otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Diyarbakır otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Diyarbakır Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Diyarbakır Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Diyarbakır şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Diyarbakır'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Diyarbakır otogarı ile Diyarbakır il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 7 km’dir. Diyarbakır otogarından binilen taksinin Diyarbakır il merkezine ulaşım ücreti 58 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 9 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 23 TL’dir.

Isparta Hakkında

Isparta otogarı şehir merkezine oldukça yakın konumlanmıştır. Şehir merkezinde otogara yakın noktalarda bulunan yolcular için şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşmak bir seçenektir. Otogara daha uzak olan merkezi noktalarda bulunan yolcular, şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneklerini tercih edebilir. Isparta şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Isparta şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Isparta iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşabilmeleri mümkündür.

Belediye Otobüsü

Isparta ilinde şehir içi otobüs ulaşımı S.S 18 No’lu Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından yapılmaktadır. Isparta şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs hatlarına binilerek kolay şekilde merkezden otogara ulaşım sağlanabilir. 1, 6, 9, 10, 11, 14, 21, 22, 30, 41, 46 numaralı otobüs hatları merkezden otogara ulaşım sağlamaktadır. 1 numaralı otobüs hattına Tuhafiyeciler Sitesi, Belediye, Özkanlar, Güleş Seçkin önü duraktan binilerek otogara ulaşım sağlanabilir. Ayrıca 6 numaralı M.Türkeş – Eda Sitesi – Işıkkent otobüs hattı, 9 numaralı Çünür Toki Mahallesi otobüs hattı, 10 numaralı Anadolu Çıraklık otobüs hattı, 11 numaralı Ufuk Talebe otobüs hattı, 14 numaralı Halıkent – Yıldızhan otobüs hattı, 21 numaralı Yedişehitler Mevlana otobüs hattı, 22 Numaralı Yenişehir Mahallesi otobüs hattı, 30 numaralı Zafer Mahallesi otobüs hattı, 41 numaralı Yeni KYK Erkek Öğrenci Yurdu Otobüs hattı ve 46, 48 numaralı otobüs hatları ile otogara direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Isparta otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara ulaşan servis aracı hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine giderek oradan kalkan servis aracına binip otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçip size en yakın merkezdeki obüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Isparta ilinde merkezden, çevre mahallerden ve ilçelerden otobüslere alternatif olarak minibüsler ile de pratik bir şekilde direkt veya aktarmalı olarak otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Isparta şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 2,2 kilometredir. Isparta şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 5 – 8 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Isparta şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 32 TL’dir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanından Otogara Ulaşım

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 27 kilometredir. Havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşan HAVAŞ veya belediye otobüsü bulunmamaktadır. Havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşımlar taksi veya S.S. 52 No’lu Gülkent Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından işletilen otobüsler ile yapılmaktadır. Havalimanından otogara ulaşmak için taksi tercih edenler için ise havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 280 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralama ile otogara ulaşım sağlayabilrisiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

18-20 s Isparta - Diyarbakır
1080 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır