Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
2 saat 41 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kızıltepe Hakkında

Kızıltepe ilçesi Mardin iline bağlı olan ve Mardin il merkezine yaklaşık 33 km mesafede bulunan bir ilçedir. Kızıltepe ilçesine en yakın otogar Kızıltepe’de bulunan Kızıltepe Otogarıdır. Kızıltepe ilçe merkezine gitmek üzere otogardan ayrılacak olan yolcuların değerlendirebileceği birden fazla ulaşım seçeneği bulunur. Kızıltepe Otogarı ile Kızıltepe ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.  

Belediye Otobüsü 

Kızıltepe Otogarı ile Kızıltepe ilçe merkezi arasındaki mesafe az olduğundan otogardan ilçe merkezine ya da ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlamak isteyenler toplu taşıma araçlarıyla kısa süre içerisinde istedikleri yere varabilirler. Zira Kızıltepe ilçesinde aktif olan toplu taşıma araçları otogar ve merkez arasında hizmet verir. Ancak toplu taşıma araçlarının taksilere ve şahsi araçlara kıyasla daha yavaş olduğu unutulmamalıdır. Kızıltepe Otogarına ulaşım sağladıktan sonra belediye otobüsü kullanmaya karar veren yolcular otogara yakın olan otobüs durağına gidebilir ve duraktan hareket eden otogara otobüslerini kullanarak merkeze ulaşım sağlayabilirler.

Yolcu Servisi

Kızıltepe Otogarındaki otobüs firmalarına ait olan yolcu servisleri yolcuları otogardan alarak ilçe merkezindeki herhangi bir yere ulaştırabilir. Bu nedenle yolcular otogara ulaşım sağladıktan sonra servis aracılığıyla ilçe merkezindeki her yere gidebilirler. Ancak servis hizmetinden sadece servis hizmeti olan otobüs firmalarıyla seyahat eden yolcular faydalanabildiği için servis hizmeti olmayan firmaları seçen yolcular farklı ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirler.

Minibüs

Kızıltepe Otogarıyla ilçe merkezi arasında hizmet veren ve otogardan yolcuları aldıktan sonra ilçe merkezindeki birçok noktaya ulaşım sağlayan otogar minibüsleriyle Kızıltepe ilçesine gidilebilir. Otogardan ilçe merkezine ulaşım sağlamak isteyen yolcuların otogara yakın olan minibüs durağına gitmeleri ve duraktan otogar minibüsüne binerek ilçe merkezindeki herhangi bir yerde inmeleri yeterlidir.

Taksi

Kızıltepe ilçe merkeziyle Kızıltepe Otogarı arasında yaklaşık 1,2 km mesafe bulunur. Kızıltepe Otogarından taksi tutarak Kızıltepe ilçe merkezine ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 2 dakikadır. Otogardan taksi tutarak ilçe merkezine ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 25 TL’dir.

Gaziantep Hakkında

Gaziantep otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte şehir merkezinin dışında konumlanmıştır. Gaziantep şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Gaziantep şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri, yolcu servisi, minibüs, metro vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Gaziantep şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Gaziantep iline uçak ile seyahat eden yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşabilirler.

Belediye Otobüsü

Gaziantep şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehir merkezinden ve çevredeki ilçelerden Gaziantep otogarına belediye otobüsü ile gitmek isteyen yolcular otogara giden otobüs hatlarını güzergahlarıyla beraber bilmeleri gerekir. M01 Mavikent – Kayaönü – Otogar, M02 Yeditepe – Otogar, M06 ve M07 Yeni Çocuk Hastanesi – Otogar, M09 İpekevler – Otogar, M10 İpekevler – Otogar, M15 Narlıtepe – Otogar, M16 Mavikent – Otogar, M15/1 – Güzelvadi – Otogar otobüs hatları ile Gazinatep şehir merkezi ana caddelerinden ve duraklardan binerek otogara ulaşabilirsiniz.

Metro

Gaziantep şehir içi ulaşımda GaziRay adı verilen metro ile kolay şekilde şehir içi ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehrin kuzeybatısındanki Başpınar istasyonundan başlayıp güneydoğusundaki Taşlıca istasyonuna kadar uzanan GaziRay ile otogar yakınındaki istasyonda inebilirsiniz. Otogara direkt olarak metro ile ulaşım sağlanamıyor. Metro ile Fıstıklık durağında inilip oradan otobüs veya minibüs ile otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Gaziantep şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının servis araçları kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine giderek oradan kalkan servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçip merkezdeki size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

 Gaziantep şehir merkezinde otobüslere alternatif olarak minibüsler tercih edilebilir. Şehir merkezinden geçen otogar istikametinde olan minibüslere binilerek hızlı bir şekilde otogara ulaşım sağlanabilir.

Taksi

Gaziantep otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 6,3 kilometredir. Gaziantep şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Gaziantep şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 90 TL’dir.

Gaziantep Havalimanından Otogara Ulaşım

Gaziantep Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. Havalimanından otogara ulaşmak için HAVAŞ servis otobüsleri bulunmaktadır. HAVAŞ servis otobüsleri ile otogara ulaşabilir isterseniz şehir merkezine de kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından araç kiralayarak da istediğiniz yer ulaşmak mümkündür. Havalimanından otogara taksi ile ulaşmak isteyenler için havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 255 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

300 KM 

Kızıltepe Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır