Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
2 saat 2 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
449 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Eskişehir Hakkında

Eskişehir otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, özel servis, minibüs, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve ilçelerden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 9, 14, 18, 29, 48, 51, 63, 84, 999 numaralı otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. 9 – Osmangazi / Otogar, 14 – Gündoğdu / Otogar, 18 – Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı / Otogar, 29 – Tepebaşı Belediyesi / Otogar, 48 – Emek Mahallesi / Otogar, 51 – Yunus Emre Devlet Hastanesi / Otogar, 63 Vadişehir Mahallesi / Otogar, 999 – Otogar / Odunpazarı güzergahındaki otobüs hatları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar istikametinde olan otobüslere binilip otogara ulaşılabilir.

Tramvay

Eskişehir’de hafif raylı sistem olarak hizmet veren tramvay hattı olan EsTram ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tramvay ile otogara ulaşabilmeniz için SSK – Otogar, OGÜ – Otogar tramvay hattına ulaşmanız gerekir. SSK ve OGÜ tramvay istasyonuna uzak olanlar ise 75. Yıl – OGÜ ve Çankaya Ring Hattı – OGÜ tramvay hattı ile OGÜ istasyonuna ulaşıp buradan OGÜ – Otogar tramvay hattına binebilirler. Ya da Çamlıca Ring Hattı – SSK ve Batıkent Ring Hattı – SSK tramvayı ile SSK istasyonuna ulaşıp SSK – Otogar tramvay hattı ile otogara ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Eskişehir il merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Eskişehir merkezden otogara minibüs seçeneği ile ulaşılabilir. Şehrin farklı bölgelerinden kalkan otogar istikametinde olan minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 4 kilometredir. Eskişehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanından Otogara Ulaşım

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanında otogara ulaşan HAVAŞ gibi özel ulaşım araçları bulunmamaktadır. Havalimanından otogara ulaşmak için toplu taşıma hatları ya da taksi kullanılması gerekir. Havalimanından geçen otobüs hatları 4K, 558 ve 63K numaralı hatlardır. Eskişehir otogarı ve havalimanı arası mesafe 7 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 120 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

8-9 s Eskişehir - İzmir
480 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır