Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
0 saat 5 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
250 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kastamonu Hakkında

Kastamonu, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan bir il ve aynı zamanda ilin merkezi konumunda bir şehirdir. Tarihi ve doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve geleneksel el sanatlarıyla ünlüdür. Kastamonu'nun tarihi, Hititler, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehirdeki tarihi yapılar, kaleleri, camileri, kiliseleri ve hanları ile dikkat çeker. Kastamonu otogarı ile şehrin Kuzeykent mahallesinde yer almaktadır. Kastamonu otogarı ile Kastamonu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kastamonu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kastamonu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kastamonu ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için "Otogar" durağından geçen Kuzeykent Hattı, Güneykent Hattı ve Üniversite Hattı gibi hatları kullanabilirsiniz. 

Yolcu Servisi 

Kastamonu otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kastamonu Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Kastamonu Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Kastamonu şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Kastamonu'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Kastamonu otogarı ile Kastamonu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Kastamonu otogarından binilen taksinin Kastamonu il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Düzce Hakkında

Düzce otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Batı Karadeniz bölümünde bulunan Düzce ilinde yer alır. Düzce şehrinin vazgeçilmez yemekleri alabalık tesislerinden türemektedir. Örneğin hamsili yemeklerinden pek çok yöresel lezzet Düzce mutfağı olarak sunulur. Ayrıca Çerkez mutfağından da lezzetlerin sunulduğu bilinir. Ek olarak şehrin turistik yapısını ön plana çıkaracak doğal güzellikleri de bulunmaktadır. Bunlar; Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı, Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı, Konuralp Müzesi, Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı, Aktaş Şelalesi bulunur. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Karayolu ile ulaşım sağlamak mümkündür. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Düzce otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Düzce otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Düzce şehir merkezi arası 2,8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Düzce otogarı, Düzce şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Otogar ile şehir merkezi arasında otobüs bulunmamaktadır. Ancak, çevre güzergahtan gelen otobüsler ile otogara ve şehir merkezinin çeşitli yerlerine ulaşım sağlanır. Yeşiltepe, Otogar Jandarma güzergahındaki hat 12, Üniversite, Otogar, Jandarma güzergahındaki hat 4, Sarayyeri, Otogar güzergahında hat 25 ile şehrin çeşitli merkezlerinden otogara ulaşım sağlanması mümkündür

Yolcu Servisi

Düzce otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmetiyle otogardan şehir merkezine ulaşım mümkündür.

Minibüs

Düzce Otogarı, şehrin merkez konumunda yer aldığı bilinir. Bu sebeple yürüyerek de ulaşım sağlanabilir. Ancak, yürüme mesafesinde bulunmayanlar için şehir içinden hareket eden minibüsler ile ulaşım rahatlıkla sağlanır. 

Taksi

Düzce otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Düzce şehir merkezi arası 2,8 km olan bu yolu Düzce şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 3-4 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 38,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

6-7 s Düzce - Kastamonu
360 KM 

Kastamonu Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır