Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
600 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10-12s
En Son Satış
3 saat 56 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
649 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Denizli Hakkında

Denizli otogarı, şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Denizli şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri, otobüs firmasının yolcu servisleri, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Denizli iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Denizli şehir merkezinden geçen otogar güzergahında olan otobüs hatlarına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 150 numaralı otobüs hattına Üniversite hastanesi, Yunus Emre Caddesi, Tokat Caddesi, Açık Hava Tiyatrosu, İl Jandarma Komutanlığı gibi merkezi yerlerden binip otogara ulaşabilirsiniz. 170, 191, 240, 260, 360, 420 ve 530 otobüs hatlarına şehir merkezi duraklarından binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Pamukkale’den otogara ulaşmak isteyen yolcular ise 35 numaralı otobüse binerek otogara ulaşım sağlayabilirler.

Yolcu Servisi

Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişeme geçerek şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip otobüs firmasının servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Pamukkale gibi tatil beldelerinden de terminale yolcu servisi hizmeti bulunmaktadır.

Minibüsler

Denizli şehir merkezinde Gazi Bulvarı, Çınar, Bayramyeri, Ulu Camii gibi merkezi noktalarda durakları bulunan minibüsler ile merkezden veya diğer ilçe ve köylerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Merkezefendi – Otogar hattına binerek kısa sürede otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Denizli otogar ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 9,4 kilometredir. Denizli şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 11 – 15 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Denizli şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 194 TL’dir.

Denizli Çardak Havalimanından Otogara Ulaşım

Denizli havalimanından otobüs hizmetleri Baytur tarafından verilmekteyken artık Denizli Büyükşehir Belediyesine ait hava ulaşım otobüsleri ile verilmektedir. Hava ulaşım otobüs servisleriyle havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

10-12 s Denizli - İstanbul
600 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır