Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
2 saat 5 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
150 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bozüyük (Bilecik) Hakkında

Bozüyük ilçesi Bilecik iline bağlı olan ve Bilecik il merkezine yaklaşık 34 km mesafede bulunan bir ilçedir. Bozüyük ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Söğüt otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Söğüt otogarıyla Bozüyük ilçe merkezi arasındaki mesafenin pek az olduğu söylenemez. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma aracı kullanmaları durumunda aktarma yapmaları gerekebilir.

 Belediye Otobüsü

Bozüyük ilçe merkezinden Söğüt otogarına ulaşım sağlayan bir belediye otobüsü yoktur. Bu nedenle ilçe merkezinde yaşayanların ya da ilçeye dışarıdan gelenlerin şehirler arası seyahat etmek üzere otogara gitmeleri durumunda belediye otobüsü dışında farklı toplu taşıma araçlarını kullanmaları gerekir. Bozüyük ilçesinde otogar olmadığı için ilçede yaşayanların ilçeye en yakın otogara ulaşım sağlamaları şarttır. Bilecik otogarı Bozüyük ilçesine biraz uzak olduğu için Bilecik otogarından daha yakın olan Söğüt otogarına ulaşım sağlamak daha iyi bir seçenektir. Ancak bunun için toplu taşıma araçlarıyla birden fazla aktarma yapmak gerekebilir.

Yolcu Servisi

Yolcu servisi hizmeti yolculara ücretsiz olarak sunulan ve yolcular için oldukça avantajlı olan bir hizmet olsa da bir ilçeden başka bir ilçeye ulaşım sağlarken yolcu servisi hizmetinden yararlanmak mümkün olmayabilir. Zira yolcu servisleri il merkezinden binen yolcuları il merkezindeki ya da il sınırlarındaki otogara, ilçe merkezinden binen yolcuları ilçe merkezindeki ya da ilçe sınırlarındaki otogarlara ulaştırır. Bu nedenle yolcuların yolcu servisi hizmetinden yararlanmak için otobüs bileti aldıkları firmayla iletişime geçerek yolcu servisinin hangi otogarlara ulaşım sağladığını öğrenmeleri gerekir.

Minibüs

Bozüyük ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlayacak olan yolcuların minibüs kullanmaları mümkündür. Ancak minibüs kullanacak olan yolcuların aktarma yapmaları gerekir. İlçeler arası hizmet veren minibüslerin beklediği duraklara giderek Söğüt minibüsüne binen yolcuların Söğüt il merkezinde indikten sonra otogara ulaşım sağlamak için il merkezinden taksi tutmaları, minibüse binmeleri ya da belediye otobüsüne binmeleri gerekir.

Taksi

Bozüyük ilçe merkeziyle Söğüt otogarı arasında yaklaşık 23 km mesafe bulunur. Bozüyük ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi yarım saattir. Bozüyük ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 168 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

360 KM 

Ankara Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır