Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
23-25s
En Son Satış
1 saat 31 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1200 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Bingöl Hakkında

Bingöl yeni otogarı, şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Bingöl şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Bingöl şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, dolmuşlar vb. toplu taşıma araçları kullanılabilir. Ayrıca toplu taşıma ile ulaşımın kısıtlı olduğu yerlerde şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Bingöl iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Bingöl şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan belediye otobüsleri ile kolay şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca halk otobüsleri ile de Bingöl ilinde şehir içi ulaşım desteklenmektedir. Merkezden kalkan halk otobüsleri ile otogara yaklaşık 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirisiniz.

Yolcu Servisi

Bingöl şehir merkezinden otogara ücretsiz bir şekilde ulaşmak için otobüs firmasının yolcu servislerini kullanabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine ulaşarak oradan hareket eden otobüs firmasının servis aracına binip otogara ücretsiz ve kolay şekilde ulaşım sağlayabilirisiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek şehir içindeki size en yakın bilet satış ofisinin nerede olduğunu öğrenebilir ve otobüs firmasının servis aracına gidebilirsiniz.

Minibüs

Bingöl’de şehir içi uzun mesafeli ulaşım sağlayan minibüsler veya dolmuşlar bulunmaktadır. Bingöl’de çevre mahallerden ve diğer ilçelerden şehir merkezine ya da otogara ulaşım için minibüs seçeneği kullanılabilir. Yarım saat aralıklarla hareket eden minibüsler çevre ilçelere ve illere de ulaşabilmektedir.

Taksi

Bingöl şehir merkezi ve otogar arası mesafe 6,6 kilometredir. Bingöl şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler merkezden otogara yaklaşık 10 – 14 dakika içinde ulaşabilirler. Şehir merkezindeki taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bingöl şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 76 TL’dir.

Bingöl Havalimanından Otogara Ulaşım

Bingöl havalimanından otogara ulaşmak için taksi, özel servis taşımacılığı veya özel transfer hizmeti alarak otogara ve istediğiniz konuma ulaşım sağlayabilirsiniz.  Bingöl Havalimanı ve otogar arası mesafe 12,5 kilometredir. Havalimanından otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 17 – 20 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Bingöl havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 135 TL’dir. Ayrıca Bingöl Havalimanı ile şehir merkezi arası ulaşım hizmeti veren Güven Taşımacılık servis otobüsleri de kullanılabilir. THY’nin servis araçlarını kullanarak da otogara ulaşmanız mümkündür. Otobüslerin kalkış ve varış saati hakkında havalimanı içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

23-25 s Bingöl - İzmir
1380 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır