Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
420 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7-8s
En Son Satış
2 saat 2 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
420 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Fatsa Hakkında

Fatsa ilçesi Ordu iline bağlı olan ve Ordu il merkezine yaklaşık 39 km mesafede bulunan bir ilçedir. Fatsa ilçesine en yakın otogar Fatsa’da bulunan Fatsa Otogarıdır. Fatsa ilçe merkezine gitmek üzere otogardan ayrılacak olan yolcuların değerlendirebileceği birden fazla ulaşım seçeneği bulunur. Fatsa Otogarı ile Fatsa ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü 

Fatsa Otogarı merkezi bir konumda bulunduğu ve ilçe merkezindeki her yere yakın olduğu için ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlayacak olan yolcular zorlanmazlar. Aynı şekilde otogardan ilçe merkezine kolaylıkla ulaşım sağlamanın da mümkün olduğu söylenebilir. Bu nedenle otogara ulaşım sağladıktan sonra Fatsa ilçesinde aktif olan toplu taşıma araçlarını kullanmaya karar veren yolcular kısa süre içerisinde otogardan ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirler. Fatsa ilçesinde gelişmiş belediye otobüslerinden olmadığı için yolcuların belediye otobüsü yerine ilçede aktif olan küçük toplu taşıma araçlarını kullanmaları gerekir.

Yolcu Servisi

Fatsa Otogarına ulaşım sağlayan ve ücretsiz yolcu servislerini kullanmak isteyen yolcular servis hizmeti olan herhangi bir otobüs firmasıyla seyahat etmişlerse ek bir bilet almaya da ücret ödemeye gerek kalmadan servis hizmetinden yararlanabilirler. Yolcu servisi hizmetinden yararlanmak için tek şart servis hizmeti olan bir firmayla seyahat etmek olduğundan servis hizmeti olmayan firmaları tercih eden yolcuların farklı ulaşım seçeneklerini değerlendirmeleri gerekir. 

Minibüs

Fatsa Otogarına ulaşım sağlayan ve minibüs aracılığıyla ilçe merkezine gitmeye karar veren yolcular otogar civarından hareket ederek yolcuları aldıktan sonra ilçe merkezine ulaşım sağlayan otogar minibüslerini kullanabilirler. Fatsa ilçesinde otogardan ilçe merkezine ve ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlayan yolcuların en sık kullandıkları toplu taşıma aracı minibüs olduğu için otogar minibüslerinin seferleri sıktır. 

Taksi

Fatsa ilçe merkeziyle Fatsa Otogarı arasında yaklaşık 850 m mesafe bulunur. Fatsa Otogarından taksi tutarak Fatsa ilçe merkezine ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 1 dakikadır. Otogardan taksi tutarak ilçe merkezine ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 25 TL’dir.

Ardahan Hakkında

Ardahan otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesine bulunan Ardahan ilinde yer alır. Şehir, coğrafi konumu ile Karadeniz Bölgesine komşu olan bir şehirdir. Ardahan iline ait yöresel yemekler de merak uyandırır. Bunlar; Helle Aşı, Bişi, Mafiş Tatlısı, Hıngel, Hasuta, Kaz Etli Üçlü Pilavdır. Ardahan’da bulunan Atatürk Silueti özellikle görülmek için merak edilen yerlerdendir. Her yıl 15 Haziran ile 15 Temmuz tarihleri arasında 17:10 ve 18:20 saatleri arasında görülmesiyle oldukça bir ay boyunca sıklıkla ziyaret edilen yerlerdendir. Şehirde bulunan yayla ve kaleler turizm sektörü için oldukça önemlidir. Ardahan ilindeki gezilecek yerler turizm sektörünü canlı tutarak ulaşımın da gelişmesini destekler. Bu sebeple Ardahan’a ulaşım alternatifleri vardır. Örneğin; yerelde ve ulusalda hizmet veren otobüs firmalarıyla ulaşım sağlanır. Bunun için Ardahan otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ardahan otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Ardahan şehir merkezi arası 1,8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Şehir merkezinden otogara gelmek isteyen biri Ardahan Caddesi ve Koca Mustafa Paşa Caddesi Sarmaşık Sokak, Bostan Sokak ve Polat Sokak gibi pek çok büyük sokakta durağı olan belediye otobüsleri, otogara ulaşım için en yoğun kullanılan ulaşım araçlarından. 

Yolcu Servisi

Ardahan otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait yolcu servisinin olmadığı bilinir. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmeti kullanılabilir. 

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmeti sayesinde şehrin ilçe ve mahallerine ulaşmak mümkündür. Bu ulaşım için güzergahlardan belirli aralıklarla hareket eder. Minibüsler 15 dakikada bir merkezi duraklardan geçtiğini bilinir.

Taksi

Ardahan otogarı il merkezine çok yakın bir alana konumlandırılmıştır. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için 1,8 kilometrelik yol yaklaşık olarak 2 dakika gibi bir sürede tamamlanabilir. Şehir merkezinde bulunan farklı taksi duraklarından otogara gitmek için hizmet bedeli olarak taksi ücreti 28,00 TL’dir. Ayrıca,  şehir merkezinden farklı yerlere de taksi hizmeti bulunur. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

7-8 s Ardahan - Fatsa
420 KM 

Fatsa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır