Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
0 saat 49 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
200 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çankırı Hakkında

Çankırı otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Çankırı ilinde yer alır. Çankırı, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 195.766 nüfusa sahip bir şehirdir. Çankırı’da turizmin gelişmemiş olması nedeniyle ulaşım alternatifleri de bulunmamaktadır. Bu şehre karayolu ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Karayolundan özel araç veya otobüs seçenekleri ile ulaşılabilir. Otobüs ile seyahat ederken de yolculuklar aktarmalı veya aktarmasız olarak değişim gösterir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Çankırı otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Çankırı otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Çankırı şehir merkezi arası 1,2 km’dir.

Belediye Otobüsü

Çankırı otogarı, Çankırı şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Terminal ile Toki arasındaki güzergahı dolaşan otobüs hattı tercih edilebilir.

Yolcu Servisi

Çankırı otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında yer almamaktadır. Bu sebeple servis ile şehir merkezine gidilmez. Ancak, Çankırı iline seyahat ederken seçtiğiniz otobüs firmasının servis hizmeti olabilir. Bu hizmetten yararlanmak için firmanızın otogardaki bayilerine danışabilirsiniz. 

Minibüs

Çankırı otogarı Abdulhalik Renda Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ayrıca, Çankırı iline bağlı olan ilçelere de minibüs seferleri düzenlenmektedir. Küçük bir şehir olması sebebiyle ulaşım için pek çok alternatif sık aralıkla sunulmaktadır.

Taksi

Çankırı otogarı il merkezine çok yakın bir alanda yer almaktadır. Dolayısıyla şehir merkezinden fazla uzakta olmayan otogara, yürüyerek de gidilebilir. Otogardan şehir merkezine ulaşım da toplu taşıma seçeneklerinden yararlanmak istemeyenler için taksi seçeneği de mevcuttur. Çankırı otogarından Çankırı şehir merkezine ulaşım için taksiyi seçenler yaklaşık 2 ile 4 dakika arasında yolculuklarını tamamlayabilmeleri mümkündür. Bu hizmet için taksi ücreti ise 22,00 TL’dir. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

2-3 s Ankara - Çankırı
120 KM 

Çankırı Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır