Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Adıyaman Otogarı Hakkında

Adıyaman otogarı, şehir merkezi içerisinde yer alan ve Diyarbakır yolu üzerine açılan yeni bir otogardır. Bu sayede, Adıyaman otobüs firmaları ve diğer şehirlerarası ve şehir içi ulaşım firmalarının daha da rahatlıkla erişebileceği, geniş bir alana ve kafeterya ile yazıhanelere sahip yeni bir yapı olarak tasarlanmış ve kullanıma başlamıştır. Çevre illere yakınlığı ile önemli bir geçiş noktası olmasının yanında, önemli tarihi yapısı sayesinde turistik olarak çektiği ilgi de günden güne artış göstermekte olan Adıyaman’ın, günümüzde nüfusu toplamda 310.000 sınırını aşmıştır. Karasal iklimin ve sıcak havanın hakim olduğu Adıyaman, bölge içerisindeki diğer illere yakınlığı ile de oldukça yüksek miktarda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. 

Adıyaman Otogarından Merkeze Nasıl Gidilir?

Yeni açılmış olan ve büyüklüğünün yanında pratikliği ile de ilgi çekmeyi başaran Adıyaman otogarı, oldukça büyük bir öneme saihp olmayı başaran değerli noktalardan biri haline gelmiştir. Şehirlerarası ulaşımın yanında, şehir içi ulaşımın da daha rahat işlemesini sağlamak için merkeze yakın olarak inşa edilmiştir. Bu sayede, belediyeye bağlı otobüs ve minibüslerle birlikte şehir merkezinden otogara ve otogardan şehir merkezine ulaşım kolaylaşmıştır. Otobüs ve minibüslerin yanında, şehirlerarası otobüs firmalarının servisleri aracılığıyla da otogardan merkeze ulaşmak mümkündür. 

Adıyaman Otogarından Merkeze Taksi İle Ulaşım 

Modern bir yapıya sahip olan otogar içerisinde, devamlı olarak sizler ve sizlerin konforla, hızlı bir biçimde seyahat ve ziyaretlerinizi tamamlamanıza katkıda bulunan taksi durağı bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman kendi kişisel araçlarınızın yanında, ticari taksileri değerlendirerek de şehir içi ulaşımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Adıyaman Otogarından Merkeze Servis İle Ulaşım

Adıyaman’a ulaşmak için tercih ettiğiniz ve biletini satın aldığınız otobüs firmasının servislerini, dilediğiniz hatta uygun olacak şekilde kullanarak şehir içine ve merkeze ulaşabilirsiniz. 

Adıyaman Otogarından Merkeze Otobüs İle Ulaşım

Adıyaman otobüs bileti satın alıp ulaştığınız otogar içerisinde, belirli aralıklarla hizmet veren, şehrin farklı merkez noktalarına ulaşmanızı sağlayan otobüsler bulunmaktadır. Bu otobüsler arasından gitmek istediğiniz noktaya en yakın olanını seçerek kolay bir biçimde şehir içine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, yeniden otogara dönebilmek için de merkez noktalardan bu otobüsleri değerlendirebilirsiniz.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır