Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
2 saat 2 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Adıyaman Hakkında

Adıyaman otogarı şehir merkezinin hemen çıkışında bulunmaktadır.  Adıyaman otogarından şehir merkezi arası yürüme mesafesinde olduğu için otogardan merkeze yürümek bir seçenektir. Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araçlarınız ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Adıyaman şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri, yolcu servisleri, minibüsler veya taksi seçeneği ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Adıyaman’a uçak ile seyahat edenler de çeşitli ulaşım araçları ile havaalanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Adıyaman şehir merkezinde ana duraklardan geçen özel halk otobüslerine binilerek merkezden otogara ulaşmak mümkündür. Özel halk otobüsleri sabah erken saatlerde şehir merkezindeki ana duraklardan kalkıp 24.00’e kadar şehir içi yolcu taşımacılığı yapmaktadır. 

Yolcu Servisi

Adıyaman şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisi önünden kalkan servis araçlarına binip ücretsiz bir şekilde otogara ulaşmak mümkündür. Otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine ulaşmak için otobüs firması aranarak bilgi alınabilir.

Minibüs

Adıyaman minibüsleri şehrin tüm işlek cadde ve sokaklarından geçmektedir. Merkez bölgelerden hareket eden minibüsler ile kolay şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca çevre mahallerden ve diğer ilçelerden hareket eden minibüsler ile de otogara ulaşmak mümkündür.

Taksi

Adıyaman şehir merkezi ve otogar arasındaki mesafe yaklaşık 370 metredir. Adıyaman otogarından şehir merkezi ve ilerisindeki merkezi noktalara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşıl 1 – 2 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Adıyaman şehir merkezi ve otogar arası indi bindi taksi ücreti 13,70 TL’dir. Taksi yerine yürümeyi tercih edenler için Adıyaman şehir merkezinden otogara yürümek biraz daha zaman alabilir.

Feribot

Adıyaman’a feribot ile ulaşım sağlanabilir. Şanlıurfa Siverek ilçesi ve Adıyaman Gerger ilçesi arasında feribot seferleri düzenlenmektedir. Gerger ilçesinden ise diğer ulaşım araçları ile Adıyaman otogara ulaşılabilir.

Adıyaman Havalimanından Otogara Ulaşım

Adıyaman havalimanından otogara otobüs ile ulaşmak için BAY-TUR taşımacılık otobüsleri kullanılabilir. Adıyaman havalimanı ve otogar arası mesafe 20 kilometredir. Adıyaman havalimanından otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi kullanılabilir. Adıyaman havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşan yolcu servisleri de bulunmaktadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

17-19 s Adıyaman - İstanbul
1020 KM 

İstanbul Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır