Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Zenata Messali El Hadj Airport Havalimanı Hakkında

Zenata-Messali El Hadj Havalimanı, Cezayir'in batısındaki Tilimsan adlı bölgede bulunan bir havalimanıdır. Tilimsan şehrine, farklı şehirlerden, otobüs ya da Tilimsan uçak bileti ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı, Cezayir’in Tilimsan şehrine 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanı, 2.5 kilometrekarelik bir alanda kurulmuştur ve Cezayir'in en yeni havalimanlarından biridir. Havalimanı, modern ve teknolojik olarak donatılmış bir terminal binasına sahiptir.

Zenata-Messali El Hadj Havalimanı Nerede?

Zenata-Messali El Hadj Havalimanı, Tilimsan şehir merkezine yaklaşık 25 kilometre mesafede yer almaktadır. Tilimsan, eski tarihi ve kültürel mirası, yüksek okul ve üniversiteleri, sanayi merkezleri ve turistik yerleri ile ülkenin önemli şehirlerinden biridir. Zenata-Messali El Hadj havalimanı şehir merkezine yakın olduğundan şehir merkezindeki bazı konumlardan havalimanına belediye otobüsü, taksi ve servis gibi ulaşım araçları ile gitmek mümkündür. Zenata-Messali El Hadj havalimanına ulaşmak için hangi ulaşım aracını kullanacağınıza karar verdikten sonra, araçların kalkış yeri ve saatleri hakkında gerekli bilgi için şehrin belediyesinden bilgi alabilirsiniz.

Zenata-Messali El Hadj Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Zenata-Messali El Hadj Havalimanı, şehir merkezine ulaşım için taksi ve özel araçlarla yapılabilecek transferlerin yanı sıra, belediye otobüsleri de kullanılabilir. Belediye otobüsleri havalimanından şehir merkezine düzenli seferler düzenlemektedir. Aşağıda Zenata-Messali El Hadj Havalimanı’na ulaşım için tercih edilebilecek ulaşım araçları hakkında bilgi verilmiştir.

  • Taksi: Tilimsan şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için taksi kullanabilirsiniz. Havalimanı terminalinde taksi durakları bulunmaktadır ve burada bekleyen taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden Zenata-Messali El Hadj havalimanına mesafe 25 km’dir. Ulaşım yaklaşık 30 dk sürmektedir. Zenata-Messali El Hadj havalimanına taksi ile ulaşım ücreti 2,700.00 DZD’dır.
  • Belediye Otobüsü: Zenata-Messali El Hadj Havalimanı'na belediye otobüsüyle de ulaşabilirsiniz. Tilimsan şehir merkezinden hareket eden belediye otobüsleri, havalimanına kadar gitmektedir. Havalimanına ulaşmak için kullanabileceğiniz otobüsler numaralandırılmamıştır. Otobüs biletleri otobüs içinde veya bilet satış noktalarından temin edilebilir.
  • Servis: Zenata-Messali El Hadj havalimanına bağlı çalışan servisler ile şehrin belli konumlarından Zenata-Messali El Hadj havalimanına ulaşım sağlanabilmektedir. Servislerin kalkış yerleri ve saatleri hakkında havalimanının danışma bölümüne ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Zenata-Messali El Hadj Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Zenata-Messali El Hadj Havalimanı, iç ve dış hat uçuşlarında hizmet vermektedir. Cezayir Havayolları, havalimanına düzenli seferler düzenleyen yerel havayolu şirketlerinden biridir. Bunun yanı sıra, diğer ulusal ve uluslararası havayolu şirketleri de havalimanına uçuş düzenlemektedir. Havalimanı, modern güvenlik sistemleri, duty-free mağazaları, restoranlar ve kafeler gibi birçok olanak sunmaktadır. Ayrıca, seyahat eden yolcular için ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Zenata-Messali El Hadj Havalimanı, Cezayir'in batı kesiminde yer alan popüler turistik yerlere yakın konumdadır. Bu nedenle, turistler ve iş seyahati için gidenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir havalimanıdır. 

Zenata-Messali El Hadj Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Zenata-Messali El Hadj Havalimanı, Cezayir'in güneybatısındaki Tlemcen şehrinde yer alan bir uluslararası havalimanıdır. Havalimanına, birçok uluslararası ve yerel havayolu şirketi uçuş gerçekleştirmektedir. Bu havayolu şirketleri arasında Air Algérie, Ryanair, TUI fly Belgium, Tassili Airlines, Air France, Vueling, Transavia France, Air Arabia, Royal Air Maroc, Tunisair Express ve Pegasus Airlines gibi önemli isimler yer almaktadır.

Havalimanı, özellikle Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'daki destinasyonlar için popülerdir. Havalimanından Paris, Barselona, Madrid, Brüksel, Roma, Amsterdam, Frankfurt şehrine uçuşlar düzenlenmektedir. Tilimsan uçak bileti almak için Türk Hava Yolları ya da belirtilen havayolu şirketlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Zenata Messali El Hadj Airport Havalimanı Havalimanı Konumu

Zenata Messali El Hadj Airport Havalimanı Uçak Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır