Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Val De Cans Arpt Havalimanı Hakkında

Val de Cães Uluslararası Havaalanı, Güney Amerika’nın en büyük ve en kalabalık ülkesi olan Brezilya’nın Belem şehrine hizmet sunan, IATA kodu BEL olan bir havaalanıdır. Havaalanına Belem uçak bileti satın alarak geçebilmeniz mümkündür.

Belem, Brezilya’nın Para eyaletinin başkentidir. Amazon yağmur ormanlarının yakınında yer alan Belem, tarihi ve kültürel zenginliklere sahip olan bir şehirdir. Şehirde; kolonyal döneme ait tarihi binalar, kiliseler, müzeler ve meydanlar yer almaktadır. Şehrin en turistik noktalarından biri Belem Katedrali’dir. Amazon yağmur ormanlarına yakın olan Belem, Amazon kültürü etkilerini taşımaktadır. Şehirde Amazon haklarının kültürü, gelenekleri ve el sanatlarına dair örnekler yer almaktadır. Ayrıca Belem, ülkenin önemli gastronomi merkezlerinden biridir. Tropikal meyveler, deniz ürünleri ve Amazon mutfağı ile Belem şehrine özgü çeşitli yemekler bulunmaktadır.

Belem şehrine en kolay ulaşım şekli uçak aracılığıyladır. Uçak ile kolayca Val de Cães Uluslararası Havaalanı’na geçebilir, buradan farklı ulaşım opsiyonlarını kullanarak Belem şehir merkezine geçebilirsiniz.

Val de Cães Uluslararası Havaalanı, adını hem bir balon araştırmacısından hem de bulunduğu mahalleden almıştır. Hem sivil hem de askeri tip olarak hizmet vermekte olan Val de Cães Uluslararası Havaalanı’nın; 06/24 ve 02/20 yönlerinde 2800 m ve 1830 m uzunluklarında asfalt yüzeyli iki pisti mevcuttur.

Val de Cães Uluslararası Havaalanı, uluslararası uçuşlara hizmet veren önemli bir ulaşım merkezidir. Havaalanı, Güney Amerika’daki diğer ülkelere ve bazı uluslararası destinasyonlara direkt uçuşlar sağlamaktadır. Ayrıca Val de Cães Uluslararası Havaalanı, iç hat uçuşlarının yoğun olduğu bir havaalanıdır.

Val de Cães Uluslararası Havaalanı, pek çok popüler havayolu firmasının uçuşlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Val de Cães Uluslararası Havaalanı Nerede?

Val de Cães Uluslararası Havaalanı, Brezilya’nın Belem kentinde yer alan bir havaalanıdır. Brezilya’nın Para eyaletinin başkenti olan Belem kentinde yer alan Val de Cães Uluslararası Havaalanı, Belem şehir merkezine 8-10 km uzaklıkta yer almaktadır.

Val de Cães Uluslararası Havaalanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Val de Cães Uluslararası Havaalanı’na ulaşım sağlamak için birkaç alternatif bulunmaktadır:

 • Taksi: Taksi duraklarından veya mobil taksi uygulamalarından taksilere erişerek, konforlu bir şekilde havaalanına ulaşabilirsiniz.
 • Otobüs: Otobüse oldukça ekonomik ücretler karşılığında havaalanına geçebilirsiniz.
 • Özel Transfer: Belem’de konaklama hizmeti veren oteller genellikle bu hizmeti sağlamaktadır. Özel transfer aracı için rezervasyon yaptırarak hizmetten faydalanabilirsiniz.

Val de Cães Uluslararası Havaalanının Özellikleri Nelerdir?

Val de Cães Uluslararası Havaalanı, Brezilya’nın Para eyaletinin başkenti olan Belem’de yer almaktadır.

Val de Cães Uluslararası Havaalanı’nda yolcu hizmetleri için bir terminal binası bulunmaktadır. Bu terminal binası içerisinde gelen ve giden yolcu terminalleri ayrı ayrı bulunmaktadır. Havaalanında iç ve dış hat terminalleri oldukça modern ve işlevseldir.

Val de Cães Uluslararası Havaalanı’nda pek çok havayolu şirketi hizmet vermektedir. Belem şehrinden farklı destinasyonlara uçuşlar gerçekleştiren havayolu şirketlerinin tam listesine ulaşmak için resmi web siteleri kontrol edilebilir.

Val de Cães Uluslararası Havaalanı’nda, yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hizmetler ve tesisler yer almaktadır. Havaalanında; restoranlar, kafeler, mağazalar, duty-free alışveriş mağazaları, banka ve döviz büroları, araç kiralama ofisleri gibi çeşitli hizmet birimleri yer almaktadır.

Val de Cães Uluslararası Havaalanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Val de Cães Uluslararası Havaalanı’na uçuş gerçekleştiren ulusal ve uluslararası pek çok havayolu firması bulunmaktadır. Bu havayolu firmalarından bazıları şunlardır:

 • TAM Airlines
 • Gol Transportes Aereos
 • Azul Linhas Aereas
 • Avianca Brasil
 • TAP Air Portugal
 • Copa Airlines
 • Surinam Airways

Çeşitli havayolu firmalarından Belem uçak bileti satın alabilir, bu lokasyona kolayca erişim sağlayabilirsiniz. İsterseniz, Belem şehrinden farklı lokasyonlara da uçuşlar yapabilirsiniz. Uçabileceğiniz bazı destinasyonlar şöyledir:

 • Sao Paulo
 • Rio de Janeiro
 • Lisbon
 • Paramaribo
 • Georgetown
 • Miami

Val De Cans Arpt Havalimanı Havalimanı Konumu

Val De Cans Arpt Havalimanı Uçak Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır