Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Nassau Intl Havalimanı Hakkında

Nassau Lynden Pindling Havalimanı, Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinin güneydoğu kıyısı açıklarında yer alan Küba ve Hispanyola’nın kuzeyinde yer almaktadır. Nassau Lynden Pindling uçak bileti satın alarak, Bahamalar’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Nassau şehir merkezi havalimanına sadece on beş kilometre mesafede yer almaktadır. Havalimanı, Bahamalar’ın en işlek havalimanı olma özelliğine sahiptir.

Nassau Lynden Pindling Havalimanı Nerede?

Nassau Lynden Pindling Havalimanı, Amerika Birleşik Devletleri’nin sınırları içerisinde yer alır. Florida’ya bağlı olan Bahamalar eyaletinde yer alan havalimanı, Nassau şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Havalimanı, Bahamalar’a da yaklaşık olarak 11 km’lik mesafede yer almaktadır. Florida eyaletine bağlı olan havalimanının, Florida merkezine olan mesafesi ise 497 km’dir. 

Nassau Lynden Pindling Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Nassau Lynden Pindling Havalimanı, ziyaretçilerin uçaktan indikten sonra rahat bir ulaşım sağlayabilmeleri adına farklı ulaşım alternatifleri sunmaktadır. Özel otobüs firmalarının sağladığı seferler ile merkezden havalimanına düzenli ulaşım imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda, şehirde bulunan ve yedi yirmi dört çalışan taksiler ile Nassau Lynden Pindling Havalimanı’na kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nassau Lynden Pindling Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Nassau Lynden Pindling Havalimanı, uluslararası hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğine sahiptir. Üç büyük terminale sahiptir. Havalimanı içerisinde, dünyanın en büyük uçağı olan Airbus A380 yer almaktadır. Geniş alanı ile birden fazla uçağın iniş yapmasına ve muhafaza edilmesine imkan sağlamaktadır. Havalimanı içerisinde, birden fazla alışveriş yapabileceğiniz mağaza, kafe ve restoranlar yer almaktadır. Havalimanı alınan verilere göre 2008 yılında 3,2 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

Nassau Lynden Pindling Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Nassau uçak bileti temin ederek ülkemizden havayolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’dan iki aktarma gerçekleştirerek ulaşım sağlayabileceğiniz firmalara arasında; Delta Air Lines, Qatar Airways, United Airlines, Multiple Airlines, Air Canada ve Türk Hava Yolları yer almaktadır. Ülkemiz sınırları içerisinden direkt uçuş sağlanmamaktadır. Farklı ülkelerden direkt uçuş olup olmadığını, bilet temin işleminiz sırasında kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Nassau Intl Havalimanı Havalimanı Konumu

Nassau Intl Havalimanı Uçak Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır