Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 En Ucuz Marsh Harbour Intl Arpt Havalimanı Kalkışlı Uçak Biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Marsh Harbour Intl Arpt Havalimanı Hakkında

Marsh Harbour Uluslararası Havalimanı ya da bilinen diğer adıyla Leonard M. Thompson Uluslararası Havalimanı, IATA kodu MHH olan ve Bahamalar’a bağlı olan Marsh Harbour şehrinde bulunan bir havalimanıdır. Marsh Harbour uçak bileti almak isteyen yolcular Marsh Harbour Uluslararası Havalimanında hizmet veren havayolu şirketlerinden herhangi birini seçebilirler. Deniz seviyesinden 2 m yükseklikte bulunan Marsh Harbour Uluslararası Havalimanının sahibi Bahamalar hükümeti, işleticisi Sivil Havacılık Dairesidir. Marsh Harbour Uluslararası Havalimanı, bulunduğu Marsh Harbour şehrine ve Abaco Adalarının tamamına hizmet veren sivil bir havalimanı olarak tanımlanabilir.

Marsh Harbour Uluslararası Havalimanı Nerede?

Bahamalar’a bağlı olan Marsh Harbour şehrinde bulunan Marsh Harbour Uluslararası Havalimanı, bulunduğu Marsh Harbour şehir merkezine yaklaşık 6 km uzaklıkta yer alır. Şehir merkezi ile havalimanı birbirine yakın olduğu için havalimanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanına ulaşımın fazla zaman almadığı söylenebilir. Yine de yolcuların her türlü olumsuzluğa karşı tedbirli olmaları mantıklı olacaktır. Havalimanına geç kalan yolcuların çoğu trafiğe takıldığı için havalimanına geç kalmamak adına trafiğin yoğun olduğu saatlerde yola çıkmak yerine trafiğin yoğun olmadığı erken saatlerde yola çıkmak gerekir. Marsh Harbour şehir merkezinden taksi ya da kiralık araç gibi özel araçlarla yola çıkan bir yolcu yaklaşık 8 dakika içinde Marsh Harbour Uluslararası Havalimanına ulaşım sağlayabilir. Trafiğe takılan yolcular için bu süre 10 dakikayı aşacaktır.

Marsh Harbour Uluslararası Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Marsh Harbour Uluslararası Havalimanına ulaşım sağlamak isteyen yolcular şehir merkezi ile havalimanı arasında hizmet veren yolcu servislerini, şehir merkezindeki acentelere giderek ya da araç kiralama firmalarına ait web sitelerine girerek kiralayabilecekleri kiralık araçları ya da haftanın her günü aktif olan taksileri kullanarak havalimanına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Marsh Harbour Uluslararası Havalimanına ulaşım sağlamak isteyen yolcuların kullanabilecekleri araçlar şöyle sıralanabilir;

  • Havalimanıyla şehir merkezi arasında hizmet veren yolcu servisleri  
  • Marsh Harbour şehrine 7\24 hizmet veren taksiler  
  • Araç kiralama firmalarına ait olan ve acentelerle web siteleri üzerinden kiralanan araçlar 

Marsh Harbour Uluslararası Havalimanının Özellikleri Nelerdir?  

3 yıllık inşaat sürecinin ardından 27 Mayıs 2014 yılı itibariyle hizmete açılan Marsh Harbour Uluslararası Havalimanı, kısa bir tarihi olan yeni havalimanlarından biridir. Buna rağmen havalimanında açıldığı ilk günden beri birçok yenileme çalışması yapılmıştır. Marsh Harbour Uluslararası Havalimanında 1.859.3 metre uzunluğa sahip bir adet uçuş pisti bulunur. Bu pistin yüzeyi asfalttır. İkinci Dünya Savaşı sırasında Kanada Kraliyet Hava Kuvvetleri için bombardıman uçakları uçuran Leonard M. Thompson’ın anısına havalimanına onun adı verilmiştir. Havalimanı bir süre bu isimle kullanılsa da daha sonra ismi değiştirilmiş ve Leonard M. Thompson adı Marsh Harbour Uluslararası Havalimanının diğer adı haline gelmiştir. Kapsamlı bir havalimanı olan Marsh Harbour Uluslararası Havalimanının en önemli özelliklerinden biri Bahamalar kültürünü yansıtan mimari unsurlarıdır. Havalimanında 22 adet gişe pozisyonu, bir adet bagaj tarama sistemi, bir adet pilot brifing odası, 2 adet restoran, bir adet dinlenme salonu, bir adet halka açık park ve çeşitli mağazalar mevcuttur.

Marsh Harbour Uluslararası Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Marsh Harbour uçak bileti alacak olan yolcuların ilk etapta Marsh Harbour Uluslararası Havalimanı'nda hizmet veren havayolu şirketlerini incelemeleri gerekir. Marsh Harbour Uluslararası Havalimanında hizmet veren havayolu şirketleri Amerikan Aagle, Bahamasair, Delta Connection, Flamingo Air, Silver Airways ve WesternAir gibi şirketlerdir. Bu havayolu şirketleri aracılığıyla Türkiye'ye bağlı olan Antalya Havalimanı da dahil olmak üzere birçok farklı noktaya hizmet veren havalimanlarına aktarmasız ulaşım sağlamak mümkündür.

Marsh Harbour Intl Arpt Havalimanı Havalimanı Konumu

Marsh Harbour Intl Arpt Havalimanı Uçak Firmaları

Qatar Airways
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır