Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Çaycuma Havalimanı Hakkında

Zonguldak Çaycuma Havalimanı ulusal veya uluslararası uçuşların tamamlanmasını sağlayan ve uzun zamandır hem Zonguldak ve çevresine, hem de tüm Karadeniz Bölgesi’ne hizmet eden havalimanları arasında yer almaktadır. Güvenle ve konforla rahat bir biçimde şehre ulaşmak için Zonguldak uçak bileti seçeneklerini dilediğiniz gibi değerlendirerek ulaşımınızı kolay bir biçimde tamamlayabilirsiniz. 1999’da kurulmuş olan Zonguldak Çaycuma Havalimanı üzerinden dilediğiniz noktaya da rahat bir biçimde ulaşabilmeniz, senenin her döneminde aynı rahatlıkta gerçekleştirilebilmektedir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Nerede?

Havalimanı, adını da aldığı Çaycuma bölgesi içerisinde yer alır ve Zonguldak merkezinin yanında diğer bölge ve komşu şehirlere de rahat ulaşım sağlanmasını gerçekleştirebilecek bir noktada yer almaktadır. Çaycuma Havalimanı, Zonguldak şehir merkezine toplamda 50 kilometre mesafede yer almaktadır. 

Zonguldak Çaycuma Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Araç kiralama veya VIP transfer gibi seçeneklerle Zonguldak’ın dilediğiniz noktasından 45 dakika içerisinde son derece konforlu bir biçimde Zonguldak Çaycuma Havalimanı’na dilediğiniz gibi süratle ulaşabilirsiniz. Merkez noktalardan Çaycuma Havalimanı’na ulaşmanın en sık kullanılan diğer yolları ise minibüs ve özel halk otobüsleridir. Belirli hatlarla kalkan servisleri değerlendirerek de dilediğiniz noktadan havalimanına ulaşabilir, havalimanına iniş yaptıysanız da dilediğiniz hattı kullanarak merkeze ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Çaycuma Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Çaycuma Havalimanı 1999 yılında inşa edilmiş olsa da, 2007 yılından beri aktif olarak sivil halk tarafından düzenli olarak kullanılabilmektedir. Havalimanı, toplamda 500.000 yolcunun taşınmasını sağlayacak kapasiteye sahiptir. Havalimanının 1430 metrekare terminal binası bulunmaktadır. Çaycuma Havalimanı, dış hatlar terminaline sahip olması sayesinde genelde sezonluk olarak uluslararası uçuşlara da ev sahipliği yapabilme yetisine sahiptir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Zonguldak uçak bileti, Türkiye’nin her noktasından aktarmalı veya aktarmasız uçuşların gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ankara ve İstanbul’dan doğrudan uçuşların gerçekleştirilmesinin yanında, diğer illerden dolaylı veya aktarmalı olarak da Çaycuma Havalimanı’na ulaşmak mümkün olmaktadır. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet aracılığıyla satın alabileeğiniz biletlerin yanında, genelde yaz aylarında Zonguldak’tan Düsseldorf Havalimanı’na doğrudan uçuşlar gerçekleştiren Sun Express Hava Yolları veya Corendon Airlines firmalarını da değerlendirebilirsiniz.

Çaycuma Havalimanı Havalimanı Konumu

Çaycuma Havalimanı Uçak Firmaları

Türk Hava Yolları
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır