Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Rock Sound International Airport Havalimanı Hakkında

Rock Sound Uluslararası Havalimanı, IATA kodu RSD olan ve Bahamalar’a bağlı olan Rock Sound şehrinde bulunan bir havalimanıdır. Rock Sound uçak bileti almak isteyen yolcular Rock Sound Uluslararası Havalimanında hizmet veren havayolu şirketlerinden herhangi birini seçebilirler. Deniz seviyesinden 3 m yükseklikte bulunan Rock Sound Uluslararası Havalimanı, bulunduğu Rock Sound şehrine ve Eleuthera bölgesinin tümüne hizmet veren uluslararası bir havalimanı olarak tanımlanabilir. 

Rock Sound Uluslararası Havalimanı Nerede?

Bahamalar’a bağlı olan Rock Sound şehrinde bulunan Rock Sound Uluslararası Havalimanı, bulunduğu Rock Sound şehir merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta yer alır. Rock Sound Uluslararası Havalimanı  Rock Sound şehir merkezine oldukça yakındır. Bu nedenle şehir merkezindeki herhangi noktadan havalimanına kısa süre içerisinde ulaşım sağlamanın mümkün olduğu söylenebilir. Şehir merkezinden havalimanına ya da havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlama aşamasında trafiğe takılmak yolcuların şehir merkezine veya havalimanına ulaşım sürelerini etkileyecektir. Buna ek olarak kullanılan araç da tahmini varış süresini etkileyen önemli bir unsurdur. Rock Sound şehir merkezinden taksi ya da kiralık araç gibi özel araçlarla yola çıkan bir yolcu yaklaşık 3 dakika içinde Rock Sound Uluslararası Havalimanına ulaşım sağlayabilir. Fakat trafiğe takılan yolcular tahmini varış sürelerinden çok daha uzun bir sürede havalimanına ulaşım sağlayabilirler.

Rock Sound Uluslararası Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Rock Sound Uluslararası Havalimanına ulaşım sağlamak isteyen yolcular şehir merkezi ile havalimanı arasında hizmet veren yolcu servislerini, şehirde daima aktif olan taksileri ya da araç kiralama firmalarından kiralayabilecekleri kiralık araçları kullanarak kısa süre içerisinde havalimanına ulaşım sağlayabilirler.

Rock Sound Uluslararası Havalimanına ulaşım sağlamak isteyen yolcuların kullanabilecekleri araçlar şöyle sıralanabilir;

  • Rock Sound şehrinde 7\24 aktif olan ve havalimanına ulaşım sağlayan yolcular tarafından en sık kullanılan araç olan taksiler
  • Araç kiralama acenteleri ya da firmalara ait web siteleri aracılığıyla kiralanan araçlar
  • Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlayacak olan yolculara hizmet veren yolcu servisleri 

Rock Sound Uluslararası Havalimanının Özellikleri Nelerdir?  

Yalnızca ticari uçuşların gerçekleştiği sivil bir havalimanı olduğu bilinen Rock Sound Uluslararası Havalimanında uzunluğu 2.199 m ve yüzeyi asfalt olan bir adet uçuş pisti bulunur. Bu pist büyük uçakları kaldırabilecek kapasitede olmadığı için savaş uçakları gibi büyük uçaklar tarafından kullanılmaz. Rock Sound Uluslararası Havalimanı son derece hoş manzaraya sahip ve manzarasıyla yolcuları tatmin eden bir havalimanı olsa da az kapsamlı olması ve havalimanında yalnızca bir havayolu şirketinin hizmet vermesi sık sık eleştirilen konuların başında gelir. Bununla birlikte, Rock Sound Uluslararası Havalimanı uluslararası bir havalimanı olmasına rağmen havalimanındaki sefer sayısı son derece sınırlıdır. 1960 yılından beri bulunduğu bölgeye hizmet veren Rock Sound Uluslararası Havalimanı eski bir havalimanı olduğu için birçok tadilattan geçmiş olsa da farklı uluslararası havalimanlarına kıyaslanınca epey geride kalmıştır. 

Havalimanındaki havayolu şirketinin ve sefer sayısının sınırlı olmasına bağlı olarak havalimanını kullanan yolcu sayısının da az olduğunu söylemek mümkündür. Rock Sound Uluslararası Havalimanının en avantajlı özelliği şehir merkezine çok yakın bir konumda bulunmasıdır.

Rock Sound Uluslararası Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Rock Sound uçak bileti alacak olan yolcuların ilk etapta Rock Sound Uluslararası Havalimanı'nda hizmet veren havayolu şirketlerini incelemeleri gerekir. Rock Sound Uluslararası Havalimanında hizmet veren tek bir havayolu şirketi vardır. Rock Sound Uluslararası Havalimanında hizmet veren havayolu şirketi Bahamasair adlı havayolu şirketidir. Bu havayolu şirketi aracılığıyla Great Exuma adasına hizmet veren Exuma Uluslararası Havalimanı gibi farklı bölgelerde bulunan birden çok havalimanına aktarmasız ulaşım sağlamak mümkündür.

Rock Sound International Airport Havalimanı Havalimanı Konumu

Rock Sound International Airport Havalimanı Uçak Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır