Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Piloto Civil Norberto Fernandez Internacional Arpt Havalimanı Hakkında

Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanı (RGL), Arjantin'in Santa Cruz eyaletinde bulunan Río Gallegos şehrinde yer almaktadır. Río Gallegos şehrine, farklı şehirlerden, otobüs ya da Río Gallegos uçak bileti ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı, Arjantin'in güneyindeki Río Gallegos şehrinde bulunan modern bir havaalanıdır ve turistlerin bölgeyi keşfetmek için kullandığı önemli bir ulaşım noktasıdır.

Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanı Nerede?

Piloto Civil Norberto Fernández uluslararası Havalimanı, Río Gallegos şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanı, turistler için önemli bir geçiş noktasıdır. Özellikle ünlü Los Glaciares Milli Parkı'na gelen turistlerin kullandığı bir havaalanıdır. Bu bölge, Perito Moreno Buzulu gibi etkileyici doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Piloto Civil Norberto Fernández havalimanı şehir merkezine yakın olduğundan şehir merkezindeki bazı konumlardan havalimanına belediye otobüsü, taksi ve servis gibi ulaşım araçları ile gitmek mümkündür. Piloto Civil Norberto Fernández havalimanına ulaşmak için hangi ulaşım aracını kullanacağınıza karar verdikten sonra, araçların kalkış yeri ve saatleri hakkında gerekli bilgi için şehrin belediyesinden bilgi alabilirsiniz.

Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanı, şehir merkezine ulaşım için taksi ve özel araçlarla yapılabilecek transferlerin yanı sıra, belediye otobüsleri de kullanılabilir. Belediye otobüsleri havalimanından şehir merkezine düzenli seferler düzenlemektedir. Aşağıda Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanı’na ulaşım için tercih edilebilecek ulaşım araçları hakkında bilgi verilmiştir.

  • Taksi: Havalimanı terminalinde taksi durakları bulunmaktadır ve burada bekleyen taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden Piloto Civil Norberto Fernández havalimanına mesafe 8 km’dir. Ulaşım yaklaşık 14 dk sürmektedir. Piloto Civil Norberto Fernández havalimanına taksi ile ulaşım ücreti 4.25$.’dır.
  • Belediye Otobüsü: Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanı'na belediye otobüsüyle de ulaşabilirsiniz. Río Gallegos şehir merkezinden hareket eden belediye otobüsleri, havalimanına kadar gitmektedir. Havalimanına ulaşmak için kullanabileceğiniz otobüsler numaralandırılmamıştır. Otobüs biletleri otobüs içinde veya bilet satış noktalarından temin edilebilir.
  • Servis: Piloto Civil Norberto Fernández havalimanına bağlı çalışan servisler ile şehrin belli konumlarından Piloto Civil Norberto Fernández havalimanına ulaşım sağlanabilmektedir. Servislerin kalkış yerleri ve saatleri hakkında havalimanının danışma bölümüne ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Modern ve işlevsel bir terminal binasına sahiptir. Terminal, yolculara rahat bir seyahat deneyimi sunmak için çeşitli hizmetler ve tesisler sunmaktadır. Havaalanında restoranlar, kafe, duty-free mağazaları ve hediyelik eşya mağazaları gibi ticari alanlar bulunmaktadır. Ayrıca, banka, döviz bürosu ve ATM'ler gibi finansal hizmetler de mevcuttur.

Piloto Civil Norberto Fernández uluslararası Havalimanı, iç hatlar ve dış hatlar için ayrı ayrı check-in kontuarlarına sahiptir. Güvenlik kontrollerinden geçtikten sonra, yolcular gümrük işlemlerini tamamlayabilir ve uçuş salonlarına ilerleyebilirler. Havaalanı, modern teknolojiye sahip bagaj taşıma sistemleriyle donatılmıştır ve bagaj işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Piloto Civil Norberto Fernández Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Piloto Civil Norberto Fernández havaalanına çeşitli havayolu şirketleri düzenli seferler düzenlemektedir. Bunlar arasında Aerolíneas Argentinas, LATAM Airlines ve LADE (Líneas Aéreas del Estado) gibi önemli havayolu şirketleri yer almaktadır. Río Gallegos uçak bileti almak için belirtilen havayolu şirketlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Havalimanından çeşitli iç ve dış hat seferleri gerçekleştirilmektedir. İç hatlarda, Buenos Aires, Córdoba, Mendoza, Bariloche, El Calafate, Ushuaia, ve Rosario gibi Arjantin'in önemli şehirlerine uçuşlar mevcuttur. Ayrıca, uluslararası seferlerde ise Santiago, Punta Arenas, ve Montevideo gibi şehirlerle bağlantılar bulunmaktadır.

Piloto Civil Norberto Fernandez Internacional Arpt Havalimanı Havalimanı Konumu

Piloto Civil Norberto Fernandez Internacional Arpt Havalimanı Uçak Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır