Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 En Ucuz Yüreğir Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

 En Ucuz Yüreğir Otogarı Varışlı Otobüs Biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Yüreğir Otogarı Hakkında

Yüreğir otogarının bulunduğu Yüreğir ilçesi, Adana ilinde yer alır. Yüreğir’e tren, uçak ya da otobüs firmaları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yüreğir, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Adana şehrinin tarihi ve turistik yerlerini bünyesinde barındırmaktadır. Yüreğir, dünyanın en eski köprüsü olarak bilinen Taş Köprü’ye ev sahipliği yapmaktadır. Antik tarihi yapılarının yanında aynı zamanda doğal güzellikleri ile de öne çıkan Yüreğir, doğuda Misis havzası, batıda Seyhan Nehri ve güneyde Karataş Ovası ile çevrilidir. Yüreğir, ziyaretçilerine yürüyüş yapabilecekleri doğa manzaraları ve eğlenebilecekleri mekanlar sunmaktadır. İlçenin nüfusu toplam 421,055 kişidir. Adana il merkezi ve Yüreğir ilçesi arası mesafe 20 kilometredir. Farklı il ve ilçelerden Yüreğir otogarına çeşitli ulaşım araçlarıyla ulaşmak mümkündür. Yüreğir otogarı ilçenin Sinanpaşa Mahallesi içinde yer alır. Yüreğir ilçesine farklı otobüs firmaları ve Adana iline tren ya da uçak seyahati ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yüreğir Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir?

Yüreğir otogarı ve ilçe merkezi arası uzaklık yürüme mesafesinde olmadığı için otogardan merkeze kolay şekilde ulaşabilmeniz için toplu taşıma araçlarından minibüs veya belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Yüreğir otogarından ilçe merkezine ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Yüreğir Otogarından İlçe Merkezine Taksi ile Ulaşım

Yüreğir otogarı ve ilçe merkezi arası mesafe 2,3 kilometredir. Adana merkez ilçelerinden biri olan Yüreğir ilçe merkezine, ilçenin otogarına ulaştıktan sonra merkeze taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yüreğir otogarından ilçe merkezine hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler, merkeze 6 – 8 dakika içinde ulaşabilirler. Yüreğir otogarı ile ilçe merkezi arası taksi ücreti 27,40 TL’dir.

Yüreğir Otogarından İlçe Merkezine Servis ile Ulaşım

Yüreğir otogarından ilçe merkezine ulaşan otobüs firmasının servisleri ile otogardan merkeze ulaşmak mümkündür. Ayrıca Yüreğir otogarından ilçe merkezi dışında uzak bir konuma ulaşmak için minibüs seçeneği mevcuttur. Minibüs hareket saatini öğrenmek için otogar içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir. Ayrıca minibüsler ile otogardan çevre mahallere ulaşmak mümkündür.

Yüreğir Otogarından İlçe Merkezine Otobüs ile Ulaşım

Yüreğir otobüs bileti alarak, farklı şehirlerden ilçenin otogarına ulaştıktan sonra otogar yakınından geçen belediye otobüslerine binerek şehir içi seyahat yapabilirsiniz. Yüreğir otogarının 500 metre ilerisindeki Girne Bulvarına yürüyerek 110 numaralı belediye otobüsüne ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsü ile ilçe merkezine ulaşım sağlamak mümkündür. Otobüslerin hareket saatini öğrenmek için otogar içersindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

Yüreğir Otogarı Konumu

Yüreğir Otogarı Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır