Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
840 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14-16s
En Son Satış
4 saat 7 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Osmaniye Hakkında

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, Türkiye Cumhuriyeti’nin 80. ili Osmaniye’ye otobüs ile yolculuk ederseniz, ilin otogar lokasyonundan il merkezine gidebilmek için pek çok alternatif mevcuttur.

İskender Türkmen caddesi üzerinden yaklaşık 46 dakikalık bir yürüyüş ile Osmaniye şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha hızlı ulaşım opsiyonları da mevcuttur.

Özel halk otobüsleri ve minibüsler gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak ekonomik bir şekilde Osmaniye şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak da şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Bütün bu ulaşım opsiyonları haricinde, otogar lokasyonuna taksi çağırabilir, taksi aracılığı ile çok daha hızlı ve konforlu bir yolculuk ile Osmaniye il merkezine ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüslerini kullanarak hem Osmaniye şehir merkezine, hem de Osmaniye’nin dilediğiniz noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. A3, A4 otobüs hatlarını kullanarak, Osmaniye otogarından şehir merkezi noktasına gelebilirsiniz.

Şehir merkezinden otogara belediye otobüsü ile gitmek için ise A16 hattını kullanarak gidebilirsiniz. Belediye otobüsleri, sabah 07.00’dan gece 22.00’a dek ulaşım hizmeti sunmaktadır. Belediye otobüslerinin her mahalleye ulaşım hizmeti mevcuttur.

Yolcu Servisi

Yolcu servisi hizmetini otobüs firmaları sağlamaktadır. Başta yerel ve ulusal firmalar olmak üzere firmaların pek çoğu ücretsiz yolcu servisi hizmeti vermektedir. Bu hizmet ile Osmaniye şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeyeceğiniz bu hizmet oldukça avantajlıdır. Ancak tüm otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmadığından, Osmaniye iline seyahat etmeden önce firma ile görüşerek hizmet hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Minibüs

Osmaniye ilinde minibüsleri tercih ederek Osmaniye’nin dilediğiniz noktasına gitmeniz mümkündür. Osmaniye minibüs güzergahları şu şekildedir:

  • Osmaniye merkez
  • Bahçe
  • Düziçi
  • Hasanbeyli
  • Kadirli
  • Sumbas
  • Toprakkale

Sabah 06.00’dan saat 22.00’a dek hizmet veren minibüsler aracılığı ile Osmaniye’nin dilediğiniz lokasyonuna ulaşabilirsiniz.

Taksi

Osmaniye otogarı, Osmaniye il merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Osmaniye ilinde 5 kilometrelik bu yolculuk, ortalama olarak 7 dakika sürmektedir. 7 dakikalık bu yolculuk için ortalama taksi ücreti ise 60,00 TL tutarındadır. Taksi ile konforlu bir yolculuk yaparak kolayca il merkezine ulaşabilirsiniz.

Van Hakkında

Van otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Van ilinde yer alır. Van’ın 3 meşhur özelliği vardır. Bunlar Van Gölü, Van kedisi ve Van kahvaltısıdır. Van kilisesi ve Van müzesi ile hem tarihi hem de kültürü yansıtan yapıları bulunmaktadır. Gezilip görülmesi gereken yerler arasında da Van’ın doğal güzellikleri de vardır. Van şehri Büyükşehir statüsünde bir ildir. TÜİK tahmini verilerine göre 2022 yılında 1.141.015 nüfusa sahip olarak bilinir. Doğası ve tarihi ve kahvaltısı ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Demiryolu, havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanması mümkündür. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları bulunmaktadır. Bunun yanında ek olarak bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmaları da vardır. Bu otobüs firmalarından Van otobüs bileti alarak aktarmasız bir biçimde yolculuk rahatlıkla sağlanır. Van otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşması mümkündür. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Van şehir merkezi arası 1,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Van otogarı, Van şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmış bir alandır. Dolayısıyla ilçe merkezine gelen birçok otobüs, Van otogarına da yakın konumdaki duraklarda yolcu indirebilir. Bunlar; 540, 542, 611, 632, 641, 721, 741, 745, E1, ÇL1, GV1, MR1, ÖZ1, SR1, 651, 655, 351 hatları ile otogar ve merkez arasında kolaylıkla ulaşım sağlanır.

Yolcu Servisi

Van otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının özel yolcu servis hizmeti bulunabilir. 

Minibüs

Van otogarı, Van şehrinin Tuşba ilçesine bağlı Akköprü Mahallesinde bir alandır. Şehir merkezinden otogara ulaşım için aradaki mesafe çok azdır. Van merkez Beşyol’dan kalkan minibüslerle rahat bir şekilde ulaşım sağlanır. Bu ulaşım için Kömürcüler, Düzyol ve Şahbağı minibüsleri vardır. 

Taksi

Van otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Van şehir merkezi arası 1,6 km’dir. Van şehir merkezinden otogara taksi ile 2 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Taksi ile ulaşım için hizmet bedeli ücreti ise 26,00 TL’dir.

Van Ferit Menel Havalimanından Otogara Ulaşım 

Van Ferit Menel Havalimanı ile Van il merkezi arası 6,8 km’dir. Yaklaşık olarak 12 dakika süren bu yolculuk için çeşitli ulaşım alternatifleri bulunur. Van şehir merkezinden hareket eden 351 No’lu hat ile Van Belediye otobüsünü tercih edilerek otogara ulaşım sağlanabilir. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

14-16 s Van - Osmaniye
840 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır