Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1080 km
Yaklaşık Sefer Süresi
18-20s
En Son Satış
2 saat 24 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
655 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Antalya Hakkında

Antalya otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinde yer alır. Antalya, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 2.619.832 nüfusa sahip bir şehirdir. Türkiye’nin özellikle yaz sezonlarında bolca turist ağırladığı şehirlerden biri olan Antalya, doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlayabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Antalya ovasının coğrafi konumu ve jeolojik yapısı nedeniyle şehirde metro ve tren hatları bulunmamaktadır. Ancak hava ve karayolundan direkt otogara ulaşım sağlanabilir. Havayolunu tercih eden biri havalimanına indikten sonra otogara servis ve otobüs hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilir. Ardından otogardan şehir merkezine de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Karayolu ile gelen biri ise özel araç veya otobüsleri tercih edebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Antalya otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Antalya otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Antalya şehir merkezi arası 8,9 km’dir.

Belediye Otobüsü

Antalya otogarı, Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine hareket eden otobüs hatları bulunmaktadır. Bunlar; 526, AC03, B35, B46A hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Antalya otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden servis hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulur. Yolculuk yaptığınız otobüs firmalarının otogardaki gişelerinden yolcu servis imkanı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Antalya otogarı Yeni Doğan Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Minibüs çalışma saatleri 07:20 ile 21.30 arasında olduğu bilinir.

Taksi

Antalya otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine otobüs ve minibüs dışında taksiyle de ulaşım sağlamak mümkündür. Bu ulaşımı 12 dakika gibi bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet bedeli olarak taksi ücreti 116,80 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Tekirdağ Hakkında

Tekirdağ otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde Avrupa yakasında bulunan Tekirdağ ilinde yer alır. Sahil ve doğal yapısı ve yöresel lezzetleri ile Marmara Bölgesinin meşhur illerinde arasındadır. Bölgenin kirazı, köftesi ve Trakya Bölümünde bulunan Türkiye’nin ay çiçeği bahçelerinin şehri olarak tanınır. Bu şehre sayılan sebepler bağlamında ve Avrupa’ya geçerken de sık sık ziyaret edilen bir şehirdir. İstanbul’a yakın olması hem Marmara denizi hem de Karadeniz’e yakın olması şehrin ulaşılabilir konumunu da ortaya koymaktadır. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Tekirdağ otobüs bileti alınması gerekir. Tekirdağ otogarına gelen biri ise şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilir. Çünkü bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri de mevcuttur. Otogar ile Tekirdağ şehir merkezi arası 1,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Tekirdağ şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için uzun yolların aşılması gerekmez. Çünkü otogara, şehir merkezine konumlandırılmıştır. Şehir merkezinden otogara ulaşım seçeneklerinden biri de belediye otobüsüdür. TEKULAŞ olarak sunulan bu hizmette şehir merkezinden otogara ulaşım için Süleyman Paşa 1-3 No’lu hat bulunmaktadır. 

Yolcu Servisi

Otogardan şehir merkezine servis ile ulaşım için otogara ulaşımda tercih edilen otobüs firmasının sunduğu bir hizmet kapsamında yer alıyorsa tercih edilebilir. Ancak belediyenin yolcu servisi hizmeti bulunmamaktadır. 

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan otobüs ve minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetlerinin değişmesi ile Tekira AVM önünden kalkan 13 No’lu Hat ile otogara ulaşım sağlanır.

Taksi

Otogar ile Tekirdağ şehir merkezi arası 1,6 km’dir. Tekirdağ şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 2-3 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Trafiğe göre bu süre değişim gösterebilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 20,40 TL’dir. Bu ücret değişim gösterebilir.

Feribot

Tekirdağ ilinden Balıkesir iline feribot seferleri bulunur. Bu seferler için Tekirdağ iskelesi Tekirdağ otogarına 3,3 km uzaklıktadır. Bu uzaklık için ulaşım özel araç ve taksi ile yapılabilir.

Tekirdağ Atatürk Çorlu Havalimanından Otogara Ulaşım 

Tekirdağ Atatürk Çorlu Havalimanı, Çorlu ilçesinde yer almaktadır. Havalimanından Tekirdağ otogara ulaşım hizmetlerinde ise belediye otobüsleri ve taksiler bulunmaktadır. Havalimanı ile Tekirdağ otogarı arası 48,1 km’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

18-20 s Tekirdağ - Antalya
1080 KM 

Antalya Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır