Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 En Ucuz Seyhan Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

 En Ucuz Seyhan Otogarı Varışlı Otobüs Biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Seyhan Otogarı Hakkında

Seyhan otogarı Adana ilinin Seyhan ilçesinde Fevzipaşa bulvarında bulunur. Seyhan otobüs firmaları ile iletişime geçerek bilet alınabilir. Bu bilet ile ilçeye ulaşım sağladıktan sonra otogardan ilçeye geçmek için birçok ulaşım seçeneği vardır. Hava yoluyla Adana'ya gelmek isteyenler Adana havalimanını kullanabilir. Demir yolunu kullanmak isteyen yolcular için ise Adana tren garının her gün seferleri vardır. 

Adana'ya bağlı Seyhan ilçesinin tamamı Adana şehir merkezi içerisinde yer alır. Türkiye'nin en kalabalık 5 ilçesi olarak bilinir. Seyhan Adana'daki ilk yerleşme alanı olarak bilinir ve şehrin yönetim, iş ve kültür merkezi de buradadır. İlçe ismini Seyhan nehrinden almıştır.

Seyhan Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir? 

Seyhan otogarından ilçe merkezine gitmek için birçok ulaşım seçeneği vardır. Bunların başında minibüs, halk otobüsleri ve dolmuşlar gelir. Karayolu toplu taşımada kullanılan bu araçlarda yolcular kendilerine en uygun olanı seçerek ilçe merkezine ulaşım sağlayabilir. 

Otogardan sürekli olarak kalkan bu araçlar ilçenin her noktasına giderek yolculara hizmet verir. Uygun fiyatlı bu toplu taşıma araçları günün her saatinde vardır. Akşam saatlerinde de hizmet veren bu araçlar gece saatlerinde çalışmaz.

Seyhan Otogarından İlçe Merkezine Taksi İle Ulaşım 

Seyhan otogarından ilçe merkezine gidilebilecek diğer bir seçenek ise taksi ele yapılan ulaşımdır. Otogarda sürekli olarak bulunan taksiler her an yolcu alabilecek kapasitededir. Özellikle gece saatlerinde otogara varan yolcular için taksi önem taşır. 

Aynı zamanda ağır eşyası olan yolcular yeni taksiyle seyahat etmeyi daha uygun bulur. Seyhan otogarı ile İlçe merkezi arasındaki mesafe 9 kilometredir. Çok kısa olan bu mesafede oldukça düşük ücretler alınır. 10 ile 20 lira arasında değişen ücret tarifeleri vardır.

Seyhan Otogarından İlçe Merkezine Servis İle Ulaşım 

Seyhan otogarından ilçe merkezine gitmek için otobüs firmalarının servisleri de kullanılabilir. Bu servisler otobüsler otogara geldikten hemen sonra hizmete başlar. Ancak evleri hizmet vermedikleri için çok fazla kullanılmayabilir. Servisler yolcuları ilçenin belirli noktalarına bırakarak hizmet sağlar. Ücretsiz bir hizmet olduğu için sıklıkla kullanıldığı da görülür.

Seyhan Otogarından İlçe Merkezine Otobüs İle Ulaşım 

Seyhan otobüs bileti alınarak Seyhan ilçesinde seyahat edilebilir. Otogara vardıktan sonra ilçe merkezine belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlanabilir. Belediye otobüsleri hem uygun ücretli hem de ilçenin her noktasına giden araçlardır. Bu nedenle yoğun olarak kullanılan bir ulaşım aracı olmuştur.

Seyhan Otogarı Konumu

Seyhan Otogarı Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır