Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 En Ucuz Saimbeyli Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

 En Ucuz Saimbeyli Otogarı Varışlı Otobüs Biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Saimbeyli Otogarı Hakkında

Saimbeyli otogarı Adana İl'inin Saimbeyli İlçesi'nde Fatih Mahallesi'nin Cumhuriyet Caddesi'nde yer alır. Saimbeyli otobüs firmaları ile irtibata geçerek ilçeye otobüs bileti alınabilir. İlçeye ulaşım sağlandıktan sonra merkeze gitmek için birçok ulaşım ağı kullanılabilir. Bunlardan en çok kullanılanı genellikle toplu taşımadır.

 Ulaşım ağları bakımından gelişmiş olan Adana'ya birçok şekilde ulaşım sağlanabilir. Hava yolunu kullanmak isteyenler için Adana Havalimanı, Demir yolunu kullanmak isteyenler içinse Adana tren garı seferleri mevcuttur. Haftanın her günü ulaşıma açık olan gar ile ilçeye çeviri il ve ilçelerden kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilir. 

Saimbeyli Adana'nın nüfus bakımından en küçük ilçesidir. 14.000 nüfusa sahip olan bu ilçe ekonomik olarak Kozan'a bağlıdır. Ekonomisi tarım ve hayvancılığa bağlı olan bu ilçede en çok koyun ve kıl keçisi beslenir. Yaylaları ile meşhur olan Saimbeyli'de bol miktarda su kaynağı vardır

Saimbeyli Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir? 

Saimbeyli otogarından ilçe merkezine gitmek için genellikle halk otobüsleri,  minibüsler ve dolmuşlar kullanılır. Günün her saati hizmet veren bu karayolu araçları ilçenin her noktasına yolcu bırakır. Kısa sürelerde otogardan kalkan bu araçlar ilçe halkı tarafından sıklıkla kullanılır. 

Minibüs ve dolmuşların gitmeyeceği yerleri gidecek olan yolcular için ise özel araç kiralama gibi seçenekler mevcuttur.

Saimbeyli Otogarından İlçe Merkezine Taksi İle Ulaşım 

Saimbeyli otogarından ilçe merkezine sürekli olarak ulaşım sağlayan taksi bulmak mümkündür. Otogarda hazır olarak bulunan bu taksiler yolcularını bekler. Özellikle gecenin geç saatlerinde otogarı varan yolcuların gidecekleri yere kadar bırakırlar. 

Tam bir ücret belirlemesi olmasa da küçük bir ilçe olduğu için düşük ücretlerle hizmet verirler. Ağır eşyası olan yolcuların da sıklıkla kullandığı bir araçtır.

Saimbeyli Otogarından İlçe Merkezine Servis İle Ulaşım 

Otogardan ilçe merkezine girmek için kullanılan bir diğer araç ise servislerdir. Yolculuk yapılan firmaların servisleri ile ilçe merkezine kadar gidilebilir. Her yolcuyu evine bırakmasa da merkezde ve önemli noktalarda bırakırlar. Ayrıca ücretsiz olarak çalışan bir ulaşım aracıdır.

Saimbeyli Otogarından İlçe Merkezine Otobüs İle Ulaşım 

Saimbeyli otobüs bileti satın alınarak ilçeye ulaşmak mümkündür. Otogara gelindikten sonra ilçe merkezine ulaşım sağlamak için birçok seçenek bulunur. Belediye otobüsleri de bunlardandır. Saimbeyli’de yoğun olarak çalışan belediye otobüsleri yoktur. 

Saimbeyli Otogarı Konumu

Saimbeyli Otogarı Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır