Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Pozantı Otogarı Hakkında

Pozantı otogarının bulunduğu Pozantı ilçesi, Adana ilinde yer alır. Pozantı’ya uçak ve otobüs firmaları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Pozantı, Adana'nın güneydoğusunda yer alır ve şehir merkezinden yaklaşık 40 km uzaklıktadır. Ayrıca, Pozantı, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve kültürel etkinlikleri ile de turizm sektörüne katkıda bulunan bir yerdir.  Adana il merkezi ve Pozantı arası mesafe 100 km’dir. Farklı il ve ilçelerden çeşitli ulaşım araçları ile Pozantı otogarına ulaşmak mümkündür. Pozantı otogarı ilçenin Cumhuriyet mahallesinde yer almaktadır. Pozantı ilçesine farklı otobüs firmaları ve Adana iline uçak ile seyahat ederek kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Pozantı Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir?

Pozantı ilçesinin konumu nedeni ile bazı ilçelere yakındır. Pozantı otogarından kalkan bazı minibüs ve servis ile ilçe merkezine ulaşmak mümkündür. Ayrıca Pozantı otogarından ilçe merkezine ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Pozantı otogarı ve ilçe merkezi arası mesafe 1 km’dir. Pozantı otogarından merkeze yürüme mesafesi olduğundan ilçe merkezine giden belediye otobüsü bulunmamaktadır.

Pozantı Otogarından İlçe Merkezine Taksi ile Ulaşım

Pozantı otogarından ilçe merkezine gitmek için taksi kullanmayı düşünenler için Pozantı otogar ve Pozantı ilçe merkezi arası taksi ücreti yaklaşık 30,00 TL’dir. Pozantı otogarı ve ilçe merkezi arası yürüme mesafesi olduğundan yaklaşık 2 dakikalık bir taksi yolculuğu ile ilçe merkezine ulaşmak mümkündür. Taksi kullanmak yerine yürümeyi tercih edenler için de Pozantı otogarından Pozantı ilçe merkezine yürümek mümkündür.

Pozantı Otogarından İlçe Merkezine Servis ile Ulaşım 

Pozantı otogarı ilçe merkezine oldukça yakın olduğundan, merkeze ulaşım sağlanan otobüs firmasının servisleri ilçe merkezine ulaşmak için kullanılabilir. Ayrıca Pozantı otogarından ilçe merkezi dışında daha uzak bir konuma gitmek isteyenler için minibüs seçeneği mevcuttur. Otogardan kalkan minibüsler ilçedeki çevre mahallelere gitmek mümkündür. Minibüslerin hareket saatini öğrenmek için otogar içerisindeki danışmalara başvurulabilir. Ayrıca Pozantı otogarından kalkan minibüsler ile bazı komşu ilçelere ulaşmak da mümkündür.

Pozantı Otogarından İlçe Merkezine Otobüs ile Ulaşım 

Pozantı otobüs bileti alarak, farklı şehirlerden ilçenin otogarına ulaştıktan sonra Pozantı ilçe merkezine ulaşan belediye otobüsü bulunmamaktadır. Pozantı otogarı yakınından kalkan taksi ve minibüs seçenekleri bulunmaktadır. Pozantı otogarı yakınından binilebilecek minibüsün kalkış ve varış saati hakkında otogar içerisindeki danışma bölümünden bilgi alınabilir.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır