Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
2 saat 49 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
250 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Lüleburgaz Hakkında

Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Lüleburgaz otogarı, ilçe merkezine yakın konumlanmıştır. Lüleburgaz otogarına ulaşarak otobüs ile şehirler arası yolculuk yapmak mümkündür. Lüleburgaz ilçe merkezinden otogara ulaşmak için yürümek bir seçenektir. İlçe merkezine yürüme mesafesinde olan otogara yürümek istemeyen veya Lüleburgaz merkezinin otogara daha uzak merkezi noktalarında bulunan yolcular ise Lüleburgaz merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya öze araç seçeneğini tercih edebilir. Lüleburgaz merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsü, minibüs, yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lüleburgaz merkezinden hızlı şekilde otogara ulaşmak için 24 saat ulaşım hizmeti veren taksi seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Lüleburgaz ilçesinde merkezi noktalar arasında ulaşım yapma imkanı veren belediyeye ait otobüsler bulunmaktadır. Lüleburgaz merkezindeki ana duraklardan geçen otogar güzergahındaki otobüsler otogara ulaşmak için kullanılabilir. Eski İstasyon Caddesi, Okullar Caddesi, İstiklal Caddesi gibi birçok merkezi noktadan geçen belediye otobüsleri ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Lüleburgaz otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının bazıları merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Lüleburgaz otogarındaki otobüs firmasının ücretsiz servis aracını kullanabilmeniz için otobüs bileti almanız gerekir. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki bilet satış ofislerini öğrenebilir ve oradan kalkan servis aracına binerek merkezden otogara ücretsiz şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Lüleburgaz ilçe merkezinden otogara ulaşmak için kullanılan en yaygın ulaşım araçlarından biri de minibüslerdir. Kent içi ulaşımda toplam 11 minibüs hattı ile merkezi noktalar arasında ulaşım sağlanabilir. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 No’lu minibüs hatları otogara direkt olarak ulaşım sağlamaktadır. Kamyon ve Minibüs Garajı, Eski İstasyon Caddesi, Ulus Caddesi, Murat Hüdevandigar Caddesi, Kepirtepe Anadolu Lisesi Önü, Fatih Caddesi, İstanbul Caddesi, Devlet Hastanesi, Turgutbey Caddesi, 3.Çeşme Meydanı, Sakızköy Caddesi, 39 Burda AVM gibi Lüleburgaz’ın ana caddelerindeki minibüs duraklarından 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 No’lu minibüs hatlarına binebilir ve pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Lüleburgaz ilçe merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 1,5 kilometredir. Lüleburgaz merkezi, otogara yakın olduğundan kısa sürede taksi ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Lüleburgaz merkezinden hızlı ve konforlu şekilde taksi ile otogara ulaşmak isteyen yolular için Lüleburgaz merkez ve otogar arası taksi ücreti 25 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

180 KM 

İstanbul Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır