Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kozan Otogarı Hakkında

Kozan otogarı, Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Adana iline bağlı Kozan ilçesindedir. Kozan otobüs firmaları aracılığı ile bu lokasyona kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Adana il merkezine 73 km mesafede yer alan Kozan ilçesinin sınırları şu şekildedir:

  • Kuzeyinde Kayseri, Yahyalı, Feke, Saimbeyli
  • Doğusunda Osmaniye, Kadirli
  • Güneyinde Ceyhan, İmamoğlu
  • Batısında Aladağ

1690 kilometrekarelik yüzölçümüne sahip olan Kozan ilçesinin rakımı ise 120 metredir.

Kocan ilçesinin nüfusu, 2020 yılı itibarı ile 132.974 kişidir.

Kozan ilçesinin bağlı olduğu Adana iline havayolu ve demiryolu ile ulaşım alternatifi mevcuttur.

Kozan Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir?

Kozan otogarı, Kozan ilçe merkezine ulaşılabilir bir lokasyondadır. Kozan otogarından pek çok lokasyona kısa bir yürüyüş ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Pek çok ulaşım alternatifi ile de ilçe merkezine ulaşmanız mümkündür.

Her yarım saatte bir hareket eden dolmuşlar aracılığı ile ilçe merkezine gidebilirsiniz. Dolmuşlar hem ilçe merkezine, hem de komşu ilçe ve köylere ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Özel halk otobüsleri aracılığı ile de ilçe merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm bu ulaşım alternatiflerinin dışında taksi kullanabilirsiniz.

Kozan Otogarından İlçe Merkezine Taksi İle Ulaşım

Kozan otogarı ile Kozan ilçe merkezi arasındaki mesafe 1.7 kilometredir. Bu 1.7 kilometrelik mesafeyi taksi aracılığı ile yaklaşık olarak 2 dakika içerisinde katederek ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. 2 dakikalık bu kısa yolculuğun taksi ücreti de ekonomiktir. Bu mesafenin taksi ücreti ortalama olarak 25 TL tutarındadır.

Kozan Otogarından İlçe Merkezine Servis İle Ulaşım

Kozan otogarından ilçe merkezine geçebilmek için, otobüs firmalarının yolcuları için sağladığı ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Başta ulusal firmalar olmak üzere, pek çok firma bu hizmeti sağlamaktadır. Kozan ilçesine yolculuk yapacağınız firmayı arayarak, ücretsiz yolcu servisi hizmetlerinin olup olmadığı hakkında önceden bilgi alabilirsiniz.

Kozan Otogarından İlçe Merkezine Otobüs İle Ulaşım

Kozan otobüs bileti alarak Kozan otogarına ulaşım sağladığınızda, bu lokasyondan ilçe merkezi lokasyonuna ulaşım sağlamak için özel halk otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Özel halk otobüsleri sabahın erken saatlerinden gece saat 22.30’a dek hizmet vermektedir. Otobüslerin; Güneri caddesi, Feke caddesi, Türkeli caddesi gibi pek çok yoğun caddede durakları mevcuttur. 

Kozan Otogarı Konumu

Kozan Otogarı Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır