Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
540 km
Yaklaşık Sefer Süresi
9-10s
En Son Satış
2 saat 15 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
650 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Kastamonu Hakkında

Kastamonu otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçenekleri tercih edilebilir. Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kastamonu iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak havalimanından otogara veya şehir merkezine kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Kastamonu Belediyesi şehir içi ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşmak içim otogar güzergahında olan otobüs hatlarına binerek otogara ulaşım sağlanabilir. Şehir merkezindeki duraklardan 5.Jandarma Alay Komutanlığı – Kuzeykent yönüne giden özel halk otobüsüne binilip otogara direkt ulaşım sağlanabilir. Süt Fabrikası – Mahalle Hattı, Süt Fabrikası – Değirmen Hattı özel halk otobüsleri ile de otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Kastamonu otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarından bazılarının servis araçları bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Kastamonu şehir merkezi duraklarından ve çevre ilçelerden hareket eden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçe ve köylerden yolcuların otogara gidebilmesini sağlayan minibüsleri şehir içindeki merkezi duraklarda her yarım saate bir bulabilir ve otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Kastamonu şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 6 kilometredir. Şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 8 – 10 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Kastamonu şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 70 TL’dir.

Kastamonu Havalimanından Otogara Ulaşım

Kastamonu Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. HAVAŞ servis otobüsleri Kastamonu Havalimanında hizmet vermektedir. Ayrıca Kastamonu Belediyesi Özel Halk Otobüsleri ile de havalimanından otogara ulaşım sağlanabilir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

9-10 s Kastamonu - İstanbul
540 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır