Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kahta Otogarı Hakkında

Kahta otogarı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Adıyaman iline bağlı Kahta ilçesinde bulunmaktadır. Kahta otobüs firmaları aracılığı ile Adıyaman ilinin en büyük ilçesi olan Kahta ilçesine ulaşabilirsiniz.

Kahta ilçesinin toplam yüzölçümü 1490 kilometrekaredir. İlçenin rakımı ise 629 metredir. 

İlçenin toplam nüfusu, 2020 yılı itibarı ile 126.636 kişidir. 

Kahta ilçesinde; 2 belde, 102 köy ve 18 mahalle mevcuttur. 

Adıyaman ilçesinin 33 km doğusunda yer alan Kahta ilçesinin, 41 km kuzeyinde Nemrut Dağı bulunmaktadır. 

Kahta ilçesinin bağlı olduğu Adıyaman iline havayolu ile ulaşım mümkündür.

Kahta Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir?

Kahta otogarı ile Kahta ilçe merkezi arası mesafe oldukça kısadır. Pek çok ulaşım alternatifi ile ilçe merkezine geçiş yapabilirsiniz.

Ücretsiz yolcu servisleri aracılığı ile ilçe merkezine ve ilçenin pek çok noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogarın hemen dışında bulunan otobüs duraklarına giderek, otobüs aracılığı ile ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Bu ulaşım araçlarının dışında, minibüs kullanarak ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren taksiler aracılığı ile de ilçe merkezine ulaşabilirsiniz.

Kahta Otogarından İlçe Merkezine Taksi İle Ulaşım

Kahta otogarından ilçe merkezine taksi ile geçiş yapabilirsiniz. Otogarın, ilçe merkezine mesafesi 450 metredir. Taksi ile çok kısa bir süre içerisinde ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu mesafeyi katetme süresi yaklaşık olarak 1 dakikadır. Bu 1 dakikalık yolculuk hizmetinin ücreti ise ortalama olarak 14,50 TL tutarındadır. 

Kahta Otogarından İlçe Merkezine Servis İle Ulaşım

Kahta otogarına ulaşım sağladığınızda, ücretsiz yolcu servisleri aracılığı ile ilçe merkezine geçiş yapabilirsiniz. Otobüsünüzün varış saatinden 15 dakika sonra, ücretsiz yolcu servisleri hareket etmektedir. Bu ücretsiz yolcu servisi hizmeti ile, hem ilçe merkezine, hem de pek çok ana caddeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının kalkış saatlerini önceden arayarak öğrenebilirsiniz.

Kahta Otogarından İlçe Merkezine Otobüs İle Ulaşım

Kahta otobüs bileti alarak, ilçeye ulaşım sağladığınızda, ilçe merkezine geçiş için belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Belediye otobüsleri, saat 06.00 ile 24.00 arası hizmet vermekte olup, ilçenin birçok noktasına yolcuları ulaştırmaktadır. Belediye otobüsleri aracılığı ile hem ilçe merkezlerine hem de ilçenin pek çok lokasyonuna hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır