Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 En Ucuz İmamoğlu Otogarı Kalkışlı Otobüs Biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

İmamoğlu Otogarı Hakkında

İmamoğlu otogarı, Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Adana iline bağlı bir ilçe olan İmamoğlu’nda bulunmaktadır. İmamoğlu otobüs firmaları ile bu lokasyona kolayca ulaşabilirsiniz.

Adana il merkezine 45 km mesafede yer alan İmamoğlu ilçesi 424 kilometrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. İlçenin rakımı ise 90 metredir.

İmamoğlu ilçesi Akdeniz iklim karakteri göstermektedir. Bu ilçede yazları sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir.

İmamoğlu, 1987 tarihinde ilçe statüsü kazanmıştır.

İlçenin nüfusu, 2020 yılı itibarı ile 27.784 kişidir.

Adana iline havayolu ve demiryolu ile ulaşım imkanı vardır.

İmamoğlu Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir?

İmamoğlu otogarına ulaştıktan sonra, ilçe merkezine geçebilmek için pek çok alternatif mevcuttur. Yürüyüş yaparak 10 dakikalık bir süre neticesinde ilçe merkezine ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, çeşitli vasıtalar kullanarak da merkeze gidebilirsiniz.

İlçe sınırları içerisinde düzenli seferleri bulunan belediye otobüslerinden yararlanarak ilçe merkezine geçebilirsiniz. İlçe içerisinde minibüsler de hizmet vermektedir. Minibüs aracılığı ile uygun fiyatlara ilçe merkezine geçiş yapabilirsiniz.

Tüm bu ulaşım alternatifleri dışında, taksi de kullanabilirsiniz. Taksi ile, diğer ulaşım yollarına kıyasla daha kısa bir süre içerisinde ilçe merkezinde olabilirsiniz.

İmamoğlu Otogarından İlçe Merkezine Taksi İle Ulaşım

İmamoğlu otogarı ile ilçe merkezi arasındaki mesafe 1 kilometredir. Otogardan taksi kullanarak ilçe merkezine geçmek yaklaşık olarak 1 dakika sürmektedir. İlçe merkezine otogardan taksi ile ulaşım ücreti ise ortalama olarak 25 TL tutarındadır. Taksi ile büyük ölçüde yolculuğunuzu hızlandırabilir, kolay ve konforlu bir şekilde ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

İmamoğlu Otogarından İlçe Merkezine Servis İle Ulaşım

İmamoğlu otogarına ulaştığınızda, İmamoğlu ilçe merkezine ücretsiz servis ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İmamoğlu ilçesine yolculuk yaptığınız otobüs firması, ilçe merkezine ücretsiz servis hizmeti sağlıyor ise, bu hizmetten faydalanabilir ve kolay bir şekilde ilçe merkezine geçiş yapabilirsiniz. Ancak, tüm otobüs firmaları ücretsiz servis hizmeti sunmamaktadır.

İmamoğlu Otogarından İlçe Merkezine Otobüs İle Ulaşım

İmamoğlu otobüs bileti alarak ilçe otogarına ulaştığınızda, belediye otobüsü aracılığı ile ilçe merkezine geçiş yapabilirsiniz. İlçede hizmet veren belediye otobüsleri, 06.00 ile 21.00 arası saatlerde seferler düzenlemektedir. Bu belediye otobüsleri ile ilçe merkezine ulaşabileceğiniz gibi, pek çok lokasyona da 20-30 dakika gibi sürelerde, gideceğiniz lokasyona göre ulaşabilirsiniz.

İmamoğlu Otogarı Konumu

İmamoğlu Otogarı Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır