Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
960 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16-18s
En Son Satış
1 saat 46 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Görele Hakkında

Görele, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Giresun iline bağlı, Giresun il merkezine 63 km mesafede bulunan bir ilçedir. Bu ilçeyi ziyaret etme fırsatınız olursa, ilçe içerisinde gitmek istediğiniz noktalar için birden fazla ulaşım opsiyonu mevcuttur.

Görele otogarı, ilçe merkezine oldukça yakın bir yerde bulunmaktadır. Şehit Yüzbaşı Temel Kuğuoğlu bulvarı ve 5. sokak üzerinden yapacağınız 500 metrelik bir yürüyüş sonrası ilçe otogarına kolaylık ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu mesafe için yürüyüşünüz ortalama olarak 6 dakika sürecektir.

Görele otogarına, otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz yolcu servisi ile ulaşım oldukça kolaydır. Bu ulaşım alternatifini tercih ederek otogara gidebilirsiniz.

Minibüs ya da belediye otobüsü gibi toplu taşıma opsiyonları ile Görele ilçe otogarına pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu toplu taşıma araçları pratik olduğu kadar ekonomik de seçeneklerdir.

Görele ilçe merkezinde bulunduğunuz lokasyona taksi çağırarak, taksi aracılığı ile hızlı bir şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Görele ilçesi içerisinde belediye otobüsleri aracılığı ile dilediğiniz lokasyona gidebilirsiniz. Belediye otobüsleri, gün içerisinde sabah saatlerinden akşam saatlerine dek hizmet vermektedir. Bu hizmetten yararlanarak oldukça bütçe dostu ücretler karşılığında otogara ya da dilediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Görele ilçesi içerisinde hizmet veren otobüs firmaları ile Görele otogarına ulaşım oldukça kolaydır. Otobüsünüzün hareket saatinden önce, tercih ettiğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek, servis kalkış noktasını ve hareket saatini öğrenebilirsiniz. Her otobüs firması bu hizmeti sağlamamaktadır.

Minibüs

Genellikle yarım saatte bir ya da saat başı kalkan minibüsler aracılığı ile kolay bir şekilde ilçe otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçe otogarına ulaşım süresi, minibüse bindiğiniz lokasyona bağlı olarak değişmekle birlikte, çok uzun sürmemektedir. Minibüsler, ekonomik ve pratik ulaşım opsiyonlarıdır.

Taksi

Görele ilçe merkezi ile Görele otogarı arasındaki mesafe 1 kilometredir. 1 kilometrelik bu mesafeyi taksi aracılığı ile oldukça kısa sürede gidebilir, zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz. 1 kilometrelik mesafenin taksi ücreti de oldukça ekonomiktir. Yaklaşık 1 dakika sürecek taksi yolculuğunuz için ödeyeceğiniz ortalama ücret 20,00 TL tutarındadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

16-18 s Görele - İstanbul
960 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır