Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Gölbaşı (Adıyaman) Otogarı Hakkında

Gölbaşı otogarının bulunduğu Gölbaşı ilçesi, Adıyaman ilinde yer alır. Gölbaşı’na uçak ve otobüs firmaları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Gölbaşı, turizm açısından da önemli bir bölgedir. İlçede yer alan turistik yerler arasında Doğa Parkı, İncek Su Kayağı ve Milli Parkı gibi alanlar bulunmaktadır. Bu parklar, doğal güzellikleri ve açık hava etkinlikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Adıyaman il merkezi ve Gölbaşı arası mesafe 62 km’dir. Farklı il ve ilçelerden çeşitli ulaşım araçları ile Gölbaşı otogarına ulaşmak mümkündür. Gölbaşı otogarı ilçenin Yavuz Selim mahallesinde yer almaktadır. Gölbaşı ilçesine farklı otobüs firmaları ve Adıyaman iline uçak ile seyahat ederek kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Gölbaşı Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir?

Gölbaşı ilçesinin konumu nedeni ile bazı ilçelere yakındır. Gölbaşı otogarından kalkan bazı minibüs ve servis ile ilçe merkezine ulaşmak mümkündür. Ayrıca Gölbaşı otogarından ilçe merkezine ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Gölbaşı otogarı ve ilçe merkezi arası mesafe 300 m’dir. Gölbaşı otogarından merkeze yürüme mesafesi olduğundan ilçe merkezine giden belediye otobüsü bulunmamaktadır.

Gölbaşı Otogarından İlçe Merkezine Taksi ile Ulaşım

Gölbaşı otogarından ilçe merkezine gitmek için taksi kullanmayı düşünenler için Gölbaşı otogar ve Gölbaşı ilçe merkezi arası taksi ücreti yaklaşık 13,00 TL’dir. Gölbaşı otogarı ve ilçe merkezi arası yürüme mesafesi olduğundan yaklaşık 1 dakikalık bir taksi yolculuğu ile ilçe merkezine ulaşmak mümkündür. Taksi kullanmak yerine yürümeyi tercih edenler için de Gölbaşı otogarından Gölbaşı ilçe merkezine yürümek mümkündür.

Gölbaşı Otogarından İlçe Merkezine Servis ile Ulaşım 

Gölbaşı otogarı ilçe merkezine oldukça yakın olduğundan, merkeze ulaşım sağlanan otobüs firmasının servisleri ilçe merkezine ulaşmak için kullanılabilir. Ayrıca Gölbaşı otogarından ilçe merkezi dışında daha uzak bir konuma gitmek isteyenler için minibüs seçeneği mevcuttur. Otogardan kalkan minibüsler ilçedeki çevre mahallelere gitmek mümkündür. Minibüslerin hareket saatini öğrenmek için otogar içerisindeki danışmalara başvurulabilir. Ayrıca Gölbaşı otogarından kalkan minibüsler ile bazı komşu ilçelere ulaşmak da mümkündür.

Gölbaşı Otogarından İlçe Merkezine Otobüs ile Ulaşım 

Gölbaşı otobüs bileti alarak, farklı şehirlerden ilçenin otogarına ulaştıktan sonra Gölbaşı ilçe merkezine ulaşan belediye otobüsü bulunmamaktadır. Gölbaşı otogarı yakınından kalkan taksi ve minibüs seçenekleri bulunmaktadır. Gölbaşı otogarı yakınından binilebilecek minibüsün kalkış ve varış saati hakkında otogar içerisindeki danışma bölümünden bilgi alınabilir.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır