Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
1 saat 15 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
145 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Eskişehir Hakkında

Eskişehir otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, özel servis, minibüs, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Eskişehir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Eskişehir şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Belediye otobüsleriyle şehir merkezinden ve ilçelerden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 9, 14, 18, 29, 48, 51, 63, 84, 999 numaralı otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. 9 – Osmangazi / Otogar, 14 – Gündoğdu / Otogar, 18 – Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı / Otogar, 29 – Tepebaşı Belediyesi / Otogar, 48 – Emek Mahallesi / Otogar, 51 – Yunus Emre Devlet Hastanesi / Otogar, 63 Vadişehir Mahallesi / Otogar, 999 – Otogar / Odunpazarı güzergahındaki otobüs hatları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar istikametinde olan otobüslere binilip otogara ulaşılabilir.

Tramvay

Eskişehir’de hafif raylı sistem olarak hizmet veren tramvay hattı olan EsTram ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tramvay ile otogara ulaşabilmeniz için SSK – Otogar, OGÜ – Otogar tramvay hattına ulaşmanız gerekir. SSK ve OGÜ tramvay istasyonuna uzak olanlar ise 75. Yıl – OGÜ ve Çankaya Ring Hattı – OGÜ tramvay hattı ile OGÜ istasyonuna ulaşıp buradan OGÜ – Otogar tramvay hattına binebilirler. Ya da Çamlıca Ring Hattı – SSK ve Batıkent Ring Hattı – SSK tramvayı ile SSK istasyonuna ulaşıp SSK – Otogar tramvay hattı ile otogara ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Eskişehir il merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binip otogara ulaşabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Eskişehir merkezden otogara minibüs seçeneği ile ulaşılabilir. Şehrin farklı bölgelerinden kalkan otogar istikametinde olan minibüslere binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 4 kilometredir. Eskişehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanından Otogara Ulaşım

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanında otogara ulaşan HAVAŞ gibi özel ulaşım araçları bulunmamaktadır. Havalimanından otogara ulaşmak için toplu taşıma hatları ya da taksi kullanılması gerekir. Havalimanından geçen otobüs hatları 4K, 558 ve 63K numaralı hatlardır. Eskişehir otogarı ve havalimanı arası mesafe 7 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 120 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

3-4 s Eskişehir - Ankara
180 KM 

Ankara Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır