Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
840 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14-16s
En Son Satış
2 saat 25 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
998 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kozan Hakkında

Kozan, Türkiye'nin Adana iline bağlı bir ilçedir. Adana'nın kuzeyinde yer alır ve tarihi dokusu, doğal güzellikleri, kültürel mirası ve tarım ürünleriyle ünlüdür. İlçe, tarihi kalıntıları ve eski yapıları ile ünlüdür. Özellikle Roma dönemine ait kalıntılar ve yapılar Kozan'ın tarihi dokusunu oluşturur. İlçenin en ünlü tarihi yapıları arasında Kozan Kalesi, Yılankale, Değirmenli Köprüsü ve Kozan Ulu Camii bulunmaktadır. Kozan, doğal güzellikleriyle de ünlüdür. İlçenin doğal güzelliklerinden bazıları Kozan Irmağı, Soğuksu Milli Parkı ve Kozan Çukuru'dur.

Kozan otogarı ilçenin Türkeli mahallesinde yer almaktadır. Kozan otogarı ile Kozan ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 1,9 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kozan ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve ilçe merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kozan ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Kozan ilçe merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. İlçenin belediyesine ulaşarak Kozan otogarından ilçe merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Kozan otogarından, Kozan ilçe merkezine ulaşım sağlayarak bazı otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Kozan ilçe merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Kozan ilçesi otogarından (terminaline) ilçe merkezine giden minibüsler ile ilçe içi ulaşım sağlanmaktadır. Kozan otogarından ilçe merkezine giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından kalkan minibüsler numaralandırılmamıştır. Kozan ilçesinde bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan ilçe merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan ilçe merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Kozan otogarı ile Kozan ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 1,9 km’dir. Kozan otogarından binilen taksinin Kozan ilçe merkezine ulaşım ücreti 30 TL’dir. Otogar ile ilçe merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

14-16 s Esenler Otogarı - Kozan
840 KM 

Kozan Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır