Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Ceyhan Otogarı Hakkında

Ceyhan otogarının bulunduğu Ceyhan ilçesi Adana ilinde yer alır. Ceyhan’a tren, uçak ya da otobüs firmaları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ceyhan’da bulunan İncirlik Kasabası, deniz kıyısında yer alır ve burada pek çok balık lokantası bulunur. Özellikle burası yaz ayları boyunca cazibe merkezi olan bir yerleşim yeridir. Ceyhan ilçe merkezinde ise Osmanlı Padişahı 4. Murat’ın şeyhlerinden biri olan Durhasan Dede’ye ait Durhasan Dede Türbesi bulunur. Tarihi yapıları ile de göze çarpan Ceyhan ilçesinin nüfusu ise 159,955 kişidir. Ceyhan, Adana’ya 47 kilometre uzaklıktadır. Farklı il ve ilçelerden çeşitli ulaşım araçları ile Ceyhan otogarına ulaşmak mümkündür. Ceyhan otogarı ilçenin İstiklal Mahallesinde yer alır. Ceyhan ilçesine farklı otobüs firmaları ve Adana iline tren ya da uçak seyahati ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ceyhan Otogarından İlçe Merkezine Nasıl Gidilir?

Ceyhan otogarından ilçe merkezine bazı minibüs ve otobüs firmalarının özel servislerini kullanarak gitmek mümkündür. Ceyhan otogarından metro istasyonuna geçerek de ilçenin merkez mahallerinde istediğiniz durakta inebilirsiniz. Ceyhan otogarına en yakın metro istasyonu ise Anadolu Lisesi Metro İstasyonudur. Ayrıca Ceyhan otogarından ilçe merkezine ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği de kullanılabilir. 

Ceyhan Otogarından İlçe Merkezine Taksi ile Ulaşım

Ceyhan otogarı ile ilçe merkezi arası uzaklık 2,43 kilometredir. Ceyhan otogarından ilçe merkezine hızlı bir şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler 4 – 5 dakika içinde merkeze ulaşım sağlayabilirler. Ceyhan otogarı ile ilçe merkezi arası taksi ücreti ise 28,44 TL’dir. 

Ceyhan Otogarından İlçe Merkezine Servis ile Ulaşım

Ceyhan otogarından ilçe merkezine gitmek için otobüs firmanızın ücretsiz servislerini bekleyip terminalden ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Ceyhan otogarından ilçe merkezi dışında daha uzak bir konuma gitmek isteyenler için minibüs seçeneği mevcuttur. Minibüslerin hareket saatini öğrenmek için otogar içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir. Ayrıca otogar yakınından kalkan minibüsler ile çevre mahallere ulaşmak da mümkündür.

Ceyhan Otogarından İlçe Merkezine Otobüs ile Ulaşım

Ceyhan otobüs bileti alarak, farklı şehirlerden ilçenin otogarına ulaştıktan sonra Ceyhan ilçe merkezine ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Otogar önünden kalkan 174 numaralı otobüse binerek ilçe merkezindeki caddelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ceyhan otogarı yakınından kalkan taksi ve minibüs seçenekleri de bulunmaktadır. Ceyhan otogarı yakınından binilebilecek otobüslerin kalkış ve varış saati hakkında otogar içerisindeki danışma bölümünden bilgi alınabilir.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır