Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
600 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10-12s
En Son Satış
1 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çerkezköy Hakkında

Çerkezköy ilçesi Tekirdağ iline bağlı olan ve Tekirdağ il merkezine yaklaşık 68 km mesafede bulunan bir ilçedir. Çerkezköy ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Çerkezköy Otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Çerkezköy Otogarı ile Çerkezköy ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür. 

Belediye Otobüsü

Çerkezköy ilçesi çok büyük ve gelişmiş bir ilçe olmadığı için bu ilçede büyük ilçelerde bulunan belediye otobüslerinden yoktur. Zira ilçede yaşayanlar ve ilçeye dışarıdan gelenler otogar da dahil olmak üzere ilçedeki birçok yere küçük toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşım sağlarlar. Bununla birlikte, Çerkezköy otogarı ilçe merkezine son derece yakın bir konumda bulunduğu için ilçeye dışarıdan gelen ve fazla eşyası olmayan yolcuların yürüyerek kısa süre içerisinde otogara ulaşım sağlamaları mümkündür. Bu nedenle çoğu zaman yolcuların otogara gitmek için herhangi bir araç kullanmalarına gerek kalmaz. 

Yolcu Servisi

Çerkezköy ilçe merkezindeki otobüs yazıhanelerinin önünden hareket ederek yolcuları tek tek bulundukları noktalardan alan yolcu servisleriyle otogara yalnızca birkaç dakika içinde ulaşım sağlamak mümkündür. Ancak yolcu servisleri belediye otobüsleri ve minibüslerden farklı olarak rezervasyon sistemiyle çalışırlar. Bu nedenle yolcu servisi hizmetinden yararlanmak isteyen yolcuların şehirler arası otobüs biletini alır almaz yolcu servisi için rezervasyon yapmaları şarttır. Rezervasyon aşamasında servise binmek istedikleri noktayı belirten yolcuların servisin hareket noktasına kadar gitmelerine gerek kalmaz.

Minibüs

Çerkezköy ilçe merkezindeki minibüs durağına giden ve duraktan otogar minibüslerine binen yolcular kısa süre içerisinde otogara varabilirler. Elbette belediye otobüsleri gibi minibüslerin de belli sefer saatleri vardır. Yolcuların otogara geç kalmamak adına minibüs veya belediye otobüsü kullanmaları durumunda yola çıkmadan önce bu araçların güncel sefer saatlerini öğrenmeleri mühimdir.

Taksi

Çerkezköy ilçe merkeziyle Çerkezköy Otogarı arasında yaklaşık 180 m mesafe bulunur. Çerkezköy ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 1 dakikadır. Çerkezköy ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 16 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

10-12 s Çerkezköy - Ankara
600 KM 

Ankara Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır